• FDB.PL — 981

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Temat wątku - Wytwórnie

• Chemas

Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że jest więcej niż dziesięć wytwórni. Przykład:

https://www.imdb.com/title/tt0189172/companycredits?ref_=tt_dt_co

Może więc warto zwiększyć limit do 20.
      W przypadku filmów dokumentalnych, a jeszcze realizowanych przez kilka krajów, często może dochodzić do takiej sytuacji
      Taka mała sugestia.

• -
      • +
      • 0
    • fredaser

@Chemas Wystarczy dodać w następnej treści pozostałe wytwórnie. Zdarza się również, że więcej niż 5 państw bierze udział w produkcji, ale ponownie, wystarczy dodać pozostałe w kolejnej treści. Dla mnie nie jest to żaden problem, ale nie wiem jak uważają inni. Sytuacja z wieloma wytwórniami zdarza się akurat dość często przy produkcjach francuskich.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@fredaser

Wiem wiem, tak też zrobiłem, oczywiście to nie jest jakiś wielki problem. Po prostu chciałem zwrócić uwagę. Chodzi o to, że jak chyba zauważyłeś, uzupełniam całość filmu w jednym formularzu i troszeczkę mnie wytrąca z równowagi, jak muszę dodawać treści, które nie mieszczą się w limitach, a muszę na nowo uruchomić uzupełnianie treści. Wtedy więc trzeba pilnować, żeby nie dodać czegoś podwójnie, co już mi się zdarzyło.
      Ale, nie ważne, daję sobie radę :)

Przy okazji chciałem poruszyć temat formularzy. Nieraz mi się zdarza, że próbuję zweryfikować jeden dział, na przykład słowa kluczowe, czy gatunek, a nie mam jeszcze całości formularzu do filmu i znika mi wtedy, to co jeszcze nie uzupełniałem. Ale to taki drobiazg :)

• -
      • +
      • 0