• HYDE PARK — 508

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Temat wątku - Temat sportowy

• Chemas

Tak jak się umówilśmy z Elizabeth, zaczynają się skoki narciarskie, zakładam więc temat dotyczący tej przepięknej i fascynującej dyscypliny. Dzisiaj drużynówka w Wiśle, po wczorajszych kwalifikacjach do indywidualnego konkursu niedzielnego mam mieszane uczucia.
      Zobaczymy jak będzie. Ja typuje na czwarte miejsce z możliwością na najniższe podium.

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

@Chemas Zerkałam. Trzecie miejsce, czyli jak na mój gust średnio. Zobaczymy jutro.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Elizabeth_Linton
      Zobaczymy jutro
      Na dobranoc:
      https://www.youtube.com/watch?v=wCDIYvFmgW8

A właściwie na dobranoc proponuję taniec Salmona. Urocze :)

https://www.youtube.com/watch?v=dDj7DuHVV9E

• -
      • +
      • 0
    • tadeusz70

@Chemas
      Trzecie miejsce kamila stocha dzisiaj. Jak na poczatek dobre miejsce. Tym bardziej ze warunki dzisiaj nie pozwolily na normalne skakanie.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@tadeusz70
      Zgadza się, cieszę się bardzo z fartownego miejsca Kamila, bo inaczej nie da się tego opisać. Zawody, według mnie, nie powinny się w ogóle odbyć. Ale wyszło w miarę szczęśliwie, choć nie dla Żyły :(
      Sytuacje były wręcz kuriozalne, choćby taka sytuacja: Eisenbichler skacze za bulę (niecałe 90 metrów), a zaraz za nim Johansen 130 z kawałkiem. Jaja :)

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

@Chemas Trochę się przeciągały, więc przełączałam na inne kanały i upadku Żyły nie widziałam, dopiero w necie zobaczyłam później. Wczoraj słabo, dzisiaj wiatr. Nie bardzo mi się na razie skoki podobają.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Elizabeth_Linton

W Niżnym Tagile Stoch walnął 142 metry w sesji treningowej ! No i co z tego, jak w kwalifikacjach dopiero 11 miejsce. Reszta Polaków gorzej. Zobaczymy jak będzie w sobotę.

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

@Chemas W sobotę najlepszy Kubacki aż 5.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Elizabeth_Linton

Zobaczymy jak dzisiaj będzie

• -
      • +
      • 0