• FDB.PL — 997

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Temat wątku - Wydłużający się okres weryfikacji

• Olaf89

Co się stało z weryfikacją? Moje kontrybucje czekają już ponad 3 tygodnie, a zwykle nie trwało to dłużej niż 2 dni. Macie jakąś przerwę?

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Olaf89

Też właśnie zauważyłem lekkie opóźnienie, ale nie jest źle ;) Może to wejście w rytm po przerwie świątecznej :) Przy okazji pozdrowienia dla werów.

• -
      • +
      • 0
    • ZSGifMan

@Chemas

Ja natomiast dzisiaj zauważyłem wręcz kosmiczne przyśpieszenie!
      Nowe tytuły dodawałem przez ostatnie dwa tygodnie i zazwyczaj było to od 12 godzin do doby, a tymczasem jakoś o 9-10 dzisiaj rano dodałem nowe i w godzinę już są! ;D

Również pozdrawiam niezwykle miłych weryfikatorów FDB i oni wiedzą, o których piszę, bo mają do mnie nieskończone pokłady cierpliwości i wyrozumiałości :))

• -
      • +
      • 0
    • Olaf89

Już poszło.

P.S. Gdyby to był konkurencyjny portal to bym i po dwóch latach nie zadał takiego pytania.

• -
      • +
      • +1
    • ZSGifMan

@Olaf89

Tjaaa…
      Na tamtym portalu się chwalą, że skrócili kolejki z tych właśnie jakichś dwóch lat do… kilku miesięcy! ;D

• -
      • +
      • +1
    • Chemas

@ZSGifMan

Kilka miesięcy to duży postęp ;)

• -
      • +
      • +1
    • ZSGifMan

@Chemas

Biorąc pod uwagę, że skrócili o kilkanaście miesięcy, to można tak powiedzieć ;)           

• -
      • +
      • 0