• FDB.PL — 1018

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Temat wątku - Licencje na zdjęcia

• Chemas

Zauważyłem, że ostatnio na wikipedii, pojawia się:
      "This file does not have a free license.
      Check its details before using it."
      W przypadku próby kopiowania oczywiście.
      Ciekawa sprawa.
      Poniżej jest link do kopiowania.
      Nie próbowałem :)

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Greta_Zandberg nowego i nie nowego.
      Na wiki lub IMDb czasami są blokady do skopiowania zdjęcia czy plakatu, a czasami znikają i jakby wszystko było okej.
      Bardzo ciekawy filmik, trzeba skopiować, jak radzi Dobry Dóch.
      A w ogóle nie obejrzałem w całości, denerwujący to strasznie dla mnie materiał, a ja człowiekiem wrażliwym jestem.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Greta_Zandberg haha, yt lewacki, chyba sami takie ploty rozpowszechniają ;)
      Tak a propos, co sądzisz o pomyślę kaczyńskiego na temat zwierząt, ale pod względem czysto politycznym, chyba go poniosło. Może zaczyna chorować na coś poważnie. Dla mnie jest to nie wiarygodne, przecież decyzją o zwierzętach futerkowych odcina się od swego elektoratu.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Greta_Zandberg
      Podejrzewam, że zagrywka na odwrócenie od spraw jakie się teraz rozgrywają w koalicji. Teraz się zaczną dyskusje dziennikarzy, polityków, ekspertów itp. a potem się okaże, że PiS rezygnuje z projektu, albo nie przejdzie w sejmie. Właśnie lukam kątem oka na Piaseckiego w TVN24 i słyszę jak już się kłócą i to głównie opozycja ;)
      Jaj po prostu. Kaczyński to jednak wie dobrze jak sterować ludzkimi zachowaniami. Z całym szacunkiem.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Greta_Zandberg zobaczysz, wspomnisz moje słowa, że ustawa nie przejdzie. A jeżeli jednak przejdzie, to odszczekam co piszę ;)

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@Greta_Zandberg
      "Najbardziej żenujący jest pan Woźniak. On chyba nie ma nagrania, w którym by nie mówił jaki to yt i fb jest zły xD"

A niech mówi i dalej się ośmiesza. YT i FB są dla takich jak on złe z tych samych powodów, dla ktorych nawiedzone dzbany hejtują Netfliksa.

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@Greta_Zandberg
      Zgadza się bo to jest wojna ideologiczna, a jego widownia bierze w tym udział, świadomy lub nie.

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@Greta_Zandberg Dlaczego wyimaginowanej? Fobie "wyczulonych" nie są wyimaginowane.

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@Greta_Zandberg

Wróg, czyli wszystko co przenika z zewnątrz bądź atakuje narodowy "porządek (lol)", musi być antypolskie. Na Boga, przecież sam Jesus był wywrotowcem…

• -
      • +
      • 0
    • Siwy1984

@Chemas
      Z tymi plakatami na IMDB faktycznie coś zmienili, ale jest na to sposób : Wpisać w Google w grafice tytuł filmu i dopisać IMDB wtedy na ogół wyskakują wszystkie plakaty (niektóre nawet często o dziwo w większym i lepszym formacie)

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Siwy1984 ja wiem, że jest na to sposób, chodziło mi tylko o zasygnalizowanie pewnych działań, które mogą mieć wpływ na działanie portalu.

• -
      • +
      • 0