• FILMY — 1225

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Temat wątku - Kto oglądał Diablo?

• katarzynakk

Kto oglądał Diablo? Jakie macie zdanie na temat tego polskiego filmu?

• -
      • +
      • 0
    • milka6

@katarzynakk Za takimi gatunkami nie przepadam, ale objerzałem z ciekawości ten film. Coż mogę powiedzieć, nie moje klimaty, ale realizacja naprawdę na wysokim poziomie.

• -
      • +
      • 0
    • katarzynakk

Wiadomo, że każdy ma inne upodobania, choć czasami trzeba wyjść poza strefę komfortu, bo mozna znaleźć naprawdę cos godnego uwagi.

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@katarzynakk

"czasami trzeba wyjść poza strefę komfortu, bo mozna znaleźć naprawdę cos godnego uwagi."

Otóż to, z tego powodu warto sięgnąć po jakiś stary film, albo niszowy film; albo film, który opowiada o doświadczeniach kogoś innego niż ty, do kogo jesteś negatywnie nastawiony, kim gardzisz…

Co do Diablo, to nie widziałem i nie jestem zachęcony do obejrzenia. Wydaje się być taką produkcją na wzór hollywoodzkich akcyjniaków, tyle że z polskim akcentem tandetności. Czyżbym się mylił?

• -
      • +
      • 0
    • katarzynakk

@Szczerosc
      W Diablo widać nowe twarze, ludzie chwalą film za sceny wyścigów wyreżyserowanych przez Pana Markowicza. Myślę, ze. warto go zobaczyc mimo tego, ze jest wzorowany na hollywodzkich produkcjach :)

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@katarzynakk

Tobie się podobał?

• -
      • +
      • 0