FILMY 1287 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Kto oglądał Diablo? 6
katarzynakk

Kto oglądał Diablo? Jakie macie zdanie na temat tego polskiego filmu?

milka6

@katarzynakk Za takimi gatunkami nie przepadam, ale objerzałem z ciekawości ten film. Coż mogę powiedzieć, nie moje klimaty, ale realizacja naprawdę na wysokim poziomie.

katarzynakk

Wiadomo, że każdy ma inne upodobania, choć czasami trzeba wyjść poza strefę komfortu, bo mozna znaleźć naprawdę cos godnego uwagi.

Szczerosc

@katarzynakk

"czasami trzeba wyjść poza strefę komfortu, bo mozna znaleźć naprawdę cos godnego uwagi."

Otóż to, z tego powodu warto sięgnąć po jakiś stary film, albo niszowy film; albo film, który opowiada o doświadczeniach kogoś innego niż ty, do kogo jesteś negatywnie nastawiony, kim gardzisz…

Co do Diablo, to nie widziałem i nie jestem zachęcony do obejrzenia. Wydaje się być taką produkcją na wzór hollywoodzkich akcyjniaków, tyle że z polskim akcentem tandetności. Czyżbym się mylił?

katarzynakk

@Szczerosc
W Diablo widać nowe twarze, ludzie chwalą film za sceny wyścigów wyreżyserowanych przez Pana Markowicza. Myślę, ze. warto go zobaczyc mimo tego, ze jest wzorowany na hollywodzkich produkcjach :)

Szczerosc

@katarzynakk

Tobie się podobał?

katarzynakk

@Szczerosc
Podobał mi się, ale niszowe filmy jak najbardziej na tak. Lubie tez stare komedie polskie.

Proszę czekać…