FDB.PL 1128 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Nowy wygląd IMDb 10
Chemas

Takie pytanie z ciekawości, rzuciliście może okiem na nowy wygląd strony IMDb?
Ja mówiąc szczerze wolę stary, ale może to kwestia przyzwyczajenia.

Korona_Warszawa

@Chemas jak dla mnie jest to bez znaczenia.

ar23s

@Chemas
Jak dla mnie wszystko dobrze wygląda. Przyjemny w odbiorze i w funkcjonowaniu.


btw, nadal czekam na zapowiadany swego czasu ciemny motyw fdb…

Chemas

@ar23s mi biały pasuje

PS Ja to w ogóle jestem dość konserwatywny i nie lubię za bardzo zmian ;)

ar23s

@Chemas
Z braku łaku odpaliłem rozszerzenie Dark Reader na FDB i mam czarny portal. :P

Elizabeth_Linton

@Chemas Nie widzę, żeby tam się coś zmieniło.

Chemas

@Elizabeth_Linton na samej górze masz na żółty pasku: "Get a sneak peek of the new version of this page" i wybór sprawdzenia lub poczytania więcej. Ale jest to tylko na głównej stronie filmu

Chemas

@Elizabeth_Linton no, to chyba jakiś projekt
Ja to zauważyłem dopiero ze dwa tygodnie temu.

Khaosth

@Chemas Niestety raczej wiele w projekcie nie zmienią. Gdy chcesz wrócić do aktualnego wyglądu piszą że możesz "for a limited time". :/

Niby nie ma tragedii – dużo czarnego u góry, ale też ciągle dużo białego poniżej.

Bije z tej strony wyczuwalny styl "projektowane pod komórki". Oglądając ją na komputerze mam wrażenie że wszystko powiększyli jak dla ślepców.

Obsada w dwóch kolumnach ze zdjątkami w kółeczkach wygląda jakoś dziwnie.
Nie podoba mi się też, że idą w wyskakujące okienka – np. przy liście odcinków w których pojawił się aktor, albo na górze przy wyborze podstron danego filmu.

Ciekawe jak będą wyglądać podstrony.

Chemas

@Khaosth mam takie same odczucia. Ewidentnie idą w mobilne urządzenia. Powiększone jak dla mnie za mocno, ale i tak nie to co na FW.
Ogólnie jestem przyzwyczajony do starej, dalej domyślnej formy, dla mnie bardzo czytelnej, co ma szczególne znacznie w przypadku dodawania i weryfikacji.
Mam tylko nadzieję, że zawsze będzie możliwość korzystania z tej wersji.

Proszę czekać…