FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Ah te zmiany 8
Elizabeth_Linton

Przyznaję nie ślędzę ostatnio wprowadzanych zmian, ale te z producentami są z pupy, min dzięki nim nie mogę dokończyć dodawania serialu. Fajnie, że konsultowaliście je z użytkownikami. A tak na przyszłość proponuję zająć się czymś pożyteczniejszym np. uporządkowaniem zdjęć w profilu aktorów, bo na razie każdy dodaje jak chce, raz jest postać od pasa w górę raz wciśnięte 3/4 twarzy.

fredaser

@Elizabeth_Linton Dlaczego nie możesz dokończyć dodawania do serialu? Jaki to ma związek ze zmianami? Teraz właśnie wreszcie jest porządek w producentach, wcześniej mieliśmy niepotrzebnie zdublowane zawody, wzorem za IMDb.

Elizabeth_Linton

@fredaser Dlatego, że mam 178 odcinków z producentem towarzyszącym, idąc waszym tokiem myślenia muszę to poprawic.

fredaser

@Elizabeth_Linton Cóż, jest o wiele więcej takich filmów i odcinków. Powoli już zmieniamy na poprawne zawody ale wiadomo, że trochę to potrwa. Nie musisz, może komuś się będzie chciało to poprawić, jakby co to ja mogę.

Elizabeth_Linton

@fredaser Ok. Jak chcesz.

fredaser

@Elizabeth_Linton O wiele lepiej by było, jakby systemowo można było przenieść do poprawnych zawodów, ale niestety nie da rady i trzeba wszystko ręcznie poprawiać. Moim zdaniem jednak jest teraz lepiej, bo po co mamy mieć zdublowane zawody – to dopiero jest bez sensu.

Elizabeth_Linton

@fredaser Wiesz co poprawię to, chcę mieć już te zaczęte seriale z głowy.

fredaser

@Elizabeth_Linton Ok, jak wolisz. Też na razie skupiam się na filmach, które sam uzupełniałem.

Chemas

@Elizabeth_Linton takie tasiemce to wrzucaj do poprawki z chęcią się tym zajmę :)

Proszę czekać…