FILMY 1287 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Pomocy, szukam tytulu 7
theevilqueen

Nie moge przez to spac…. Kompletnie nie pamietam calego filmu, mam w pamieci tylko ostatnia scene: dziewczyna z calej ekipy zostaje sama, idzie calkiem ciemnym korytarzem, ktory wlasciwie sie nie konczy (to chyba bylo gdzies w podziemiach), ma wlaczona kamere (to film krecony z reki), za chwile swiatelko z kamery gasnie, bo pada bateria i slychac tylko jak jakies istoty ja atakuja. To jest chyba jeden z niewielu, gdzie ginie cala ekipa i nie ma ocalalego szczesliwca 😅

theevilqueen

@samplessystems niestety nie, to nawet za swieze na ten film, ktorego szukam 😉 ale propozycja do obejrzenia 😁

theevilqueen

@samplessystems w obu tych filmach kilku wychodzi calo 😛 tak sie sklaniam do Grave Encounters ale jestem prawie calkiem przekonana, ze na koncu nie zostaje facet tylko babka ohhh 😩

samplessystems

@theevilqueen Oprócz Grave Encounters produkcje które są kręcone z reki w budynkach jakie obiły mi się o uszy to

Entity 2012

The Banshee Chapter 2013

theevilqueen

@samplessystems dziekuje ci, ze probujesz 😁😇 ale entity konczy sie wyjsciem tej medium, a banshee nie ogladalam 🥲

samplessystems

@theevilqueen Nie ma za co : ) Nic więcej nie przychodzi mi do głowy …

Proszę czekać…