HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Nic się nie stało 6
Chemas

I znowu przyszło zaśpiewać "Polacy nic się nie stało …" :)

Grzegorz_Derebecki

@Chemas Mecz otwarcia, Mecz o wszystko, Mecz o honor :)

Chemas

@Grzegorz_Derebecki Jak zwykle :)
W sobotę z Hiszpanią. Może jednak będzie niespodzianka, ze Szwecją mieli problem :)
Będziesz oglądał?

PS A jednak nie będzie meczu o honor :)

Grzegorz_Derebecki

@Chemas Jednak się pomyliłem ale fajnie, że się pomyliłem :)

Chemas

@Grzegorz_Derebecki Pewnie, że tak, tak się mylić, to każdy by chciał :) Swoją drogą dziś się okaże, czy dalej jesteśmy w grze. Szanse moim zdaniem są. Typuję 1:0 dla nas.

89Keradius

@Chemas Oj!, stało się, stało ;-)

Brawa dla Węgrów za postawienie się w grupie śmierci i dla Duńczyków, którzy mimo 2óch porażek z Finami i Belgami obalili Rosyjskich jak Ronald Reagan komuchów i dzięki temu przeszli dalej. Nawet Austriacy zaskoczyli.

Moi osobiści faworyci do wygrania mistrzostw: Włochy, Belgia, Walia lub Francja. W finale w walce o mistrzostwa fajnie by było nie zobaczyć Angolów, Helmutów i Portugalczyków, którzy zadzierają nosa oraz nieco bardziej pokornych Hiszpanów, bo te drużyny miały już swoje zwycięstwa, więc finał Belgia – Walia byłby marzeniem.

Chemas

@89Keradius Cóż, nie idzie mi się nie zgodzić z tym wszystkim co napisałeś.

EDIT
Całe szczęście, że są siatkarze, jak zobaczyłem, że Vital Heynen śpiewa polski hymn, to się rozczuliłem :)

Proszę czekać…