FDB.PL 1099 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Zmiany na IMDb 17
Chemas

Czy mam zwidy, czy IMDb sukcesywnie wszystko zmienia, nawet w wyglądzie podstron:
https://m.imdb.com/title/tt10515988/fullcredits/?ref_=tt_ql_cl
Tragedia, nie funkcjonalne jak nic. Może ktoś coś wie o możliwości wyświetlenia starej tradycyjnej wersji?

Grzegorz_Derebecki

@Chemas o kurde, faktycznie tutaj nieźle pojechali.

Elizabeth_Linton

@Chemas W wersji na komputer na szczęście nie ma takich zmian.

Chemas

@Elizabeth_Linton No ja właśnie na komputerze to mam ;P
Ale:
https://www.imdb.com/title/tt10515988/fullcredits/
już jest okej, odetchnąłem z ulgą :)
Miałem podrzucony do weryfikacji adres z tym m na początku. Ja się na tym nie znam, więc uprzejmie proszę o wytłumaczenie tego zjawiska.

Elizabeth_Linton

@Chemas Wersja na komórkę to była. Tak mi się wydaje.

Chemas

@Elizabeth_Linton Pewnie tak, za stary już jestem na takie numery :)
A swoją drogą to zacznę chyba robić odrzuty z takich źródeł.

Sweet_Foxy

@Chemas W takiej sytuacji wystarczy z linku usunąć „m.”, a nie odrzucać za to, że ktoś edytował z telefonu.

Chemas

@Sweet_Foxy a kto powiedział, że odrzuciłem.
A tak na serio to jak już wiem, że wystarczy usunąć m, to odrzucać nie będę. Nie znam się na korzystaniu z internetu przez telefon, to skąd mam wiedzieć, hę? :)

Chemas

@Chemas Odświeżam temat, bo widzę, że IMDb porobiło kolejne zmiany w wyglądzie strony, tym razem chodzi o profil osoby. Co ciekawe bio jest bez zmian :)
Już mnie zdenerwowali, bo pewne treści, jak na przykład data i miejsce urodzenia, są w innym miejscu. Znowu trzeba się na nowo przyzwyczajać. A tak było dobrze.
Przy okazji mam pytanie, kojarzy ktoś, czy jest możliwość zachowania starego layoutu? Pamiętam, że coś takiego chyba było po zmianie wyglądu strony filmu, przy najmniej przez jakiś czas.

Bluejohn_26

@Chemas U mnie wszystko jest po staremu.

Chemas

@Bluejohn_26 Pewnie dlatego, że ja nie mam konta na IMDb, już rozmawiałem z fredaserem, u którego też jest wszystko okej. A nowy wygląd przypomina profil filmu, poza tym dokładna data urodzin i śmierci jest na dole. Denerwuje mnie ten layout.

89Keradius

@Chemas Tak z ciekawości (bo nie wiem czy na fdb można wklejać skriny) możesz wkleić jakiś przykład?

Chemas

@89Keradius Na razie lekko chory jestem, ale zrobię screeny i wrzucę ci na PW, bo tu chyba nie da rady.
W każdym razie ja mam nadal nowy układ.

Chemas

@89Keradius Niestety na PW również nie da rady wrzucić screena, tylko link do strony
Dałoby radę na discordzie.

Chemas

@Chemas

Do tego jeszcze trafiłem na profil osoby, na którym nie ma numeru przy nazwisku, ale w wyszukiwaniu na przykład jest.
Chyba, że to jakiś błąd na IMDb. Możecie sprawdzić Chodzi o "Robert Maxwell (VII)" producent

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

@Chemas
jeśli chodzi o tego:
Born: June 10, 1923 in Slatinské Doly, Carpathian Ruthenia, Czechoslovakia
Died: November 5, 1991 (age 68) in Atlantic Ocean

to jest to Robert Maxwell (VII)

BTW: u mnie pokazuje się raz w starej szacie – a raz w nowej szacie…

Chemas

@Agnieszka_Chmielewska_Mulka no tak o tego chodzi, tylko, że mi się wyświetla w profilu bez numeru, a numer jest gdy wrzucę wyszukiwanie wszystkich Robertów Maxwellow, swoją drogą co ciekawe lista wyszukiwania jest w starym stylu :)
Coś im się chyba tam pierniczy. Przez to o mało co odrzutu nie zrobiłem.

Chemas

@Chemas Uzupełnienie: Sprawdziłem, brak numeru jest tylko w przypadku osób już nie żyjących, a to zapewne z powodu przysłaniania przez lata życia, które są za nazwą w nawiasie. Powtarza się w każdym takim przypadku. Napisałem o tym na IMDb.
Druga sprawa, miałem podpowiedziane, że wyswietla mi się nowy layout, ponieważ jestem nie zarejestrowany na IMDb. Zrobiłem więc to i nadal to samo, a nigdzie nie widzę opcji zmiany wyglądu na stary. Więc trzeba by się przyzwyczaić i uważać na umarłe osoby :)
Podejrzewam, że gdy pojawił mi się nowy wygląd byłem jeszcze nie zarejestrowany i tak już zostało i nie da się cofnąć, a może coś kliknąłem, nie pamiętam. Osoby, które w takcie zmiany były już zarejestrowane i wchodziły na profile jako zalogowani, pewnie jadą na starym czasowo.

Proszę czekać…