FDB.PL 1099 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Uzupełnianie danych dla osób 51
89Keradius

Ponieważ dodaję już sporadycznie jakiekolwiek materiały założyłem temat, w którym będę podawać linki do osób, którym możecie uzupełnić dane osobowe do ludzi związanych z kinem, muzyką i czymś tam jeszcze (zdjęcia, płeć, daty i miejsca urodzenia/zgonu itd…). Kto chce może uzupełnić, inni również mogą wklejać linki do takowych osób dla innych użytkowników portalu

89Keradius

@89Keradius
https://fdb.pl/osoba/278553-l-subramaniam
https://fdb.pl/osoba/27381-eumir-deodato
https://fdb.pl/osoba/44724-john-zorn
https://fdb.pl/osoba/1149028-tab-benoit
https://fdb.pl/osoba/1062989-henryk-miskiewicz
https://fdb.pl/osoba/1267516-marek-napiorkowski-i
https://fdb.pl/osoba/27856-robert-drivas
https://fdb.pl/osoba/506505-claude-blanchard

Przy okazji pytanie do @fredaser i @tadek453, bo widzę że personalia od pewnego czasu są rzadziej uzupełniane, a niektóre linki wręcz pomijane, więc sam również mógłbym się wziąć za uzupełnianie co poniektórych osobistości, których akurat bym tutaj nie wklejał. Więc czy jest jeszcze sens Wam coś linkować (osób w bazie jest od groma a pole wyszukiwań mam też dość szerokie) czy też może sami coś będziecie uzupełniać? Pytam Was ponieważ Chemas wypowiedział się w temacie a dwaj pozostali koledzy uzupełniali ze mną dane do osób, a inna sprawa, że mamy za mało chętnych na fdb zainteresowanych kwestią uzupełniania materiałów do osób. No chyba, że znajdzie się jeszcze ktoś z aktywnych użytkowników, który się do tematu odniesie.

fredaser

@89Keradius Wcześniejsze faktycznie uzupełniałem, ale oprócz Twoich tutaj wklejanych linków sam nadrabiałem zmarłych w 2022 roku, teraz trochę przybyło takich osób, więc znów muszę nadrobić, ale tak to dotarłem do początku lutego, licząc od maja. Tylko ja też dodaję wszystkich, nie tylko tych, których mamy w bazie, ale jak widzę, że właśnie danej osoby u nas nie ma to dodaję ją przy jakimś filmie, albo najpierw sam film a potem tę osobę i ją uzupełniam, więc się dłużej schodzi. Jak ja uzupełniałem Twoje wklejane linki to leciałem po kolei, nie pomijałem żadnego.
Jeśli masz chęć to śmiało sam uzupełniaj, ja może po nadrobieniu tych "nowoprzybyłych" zmarłych zerknę na Twoje linki, te pominięte i też je zaktualizuję.

fredaser

@fredaser Widzę, że @tadek453 zaktualizował teraz kilka z tych osób, więc jak chcesz to mogę Ci je zostawić? Osobiście chętniej zajmę się teraz nadrabianiem z 2022.

89Keradius

@fredaser No zmarłych w roku 2022 też sam wklejałem do uzupełniania w tym ostatnia 4 osób z poprzedniego wpisu, ale ok zrozumiałem wszystko. Tak więc będę nadal coś tam szukał i wrzucał bo trochę się obawiałem że wspólna praca idzie na marne, a jak wiadomo uzupełnianie bazy sprzyja przejrzystości i atrakcyjności portalowi. A muszę zaznaczyć, że wrzucam także osoby, które nie są uważane za zmarłe.

Edit: Co do Twojego drugiego wpisu to nie wiem do kogo się odnosiłeś ale ja zostawię to tak jak jest (dla Ciebie albo @tadek453) bo ja preferuję dodawanie materiałów do osób, które znam z jakiś produkcji. Z czasem jak będziesz chciał to powklejam osoby zmarłe z poprzednich lat.

fredaser

@89Keradius Zauważyłem, tak jak pisałem pojawiła się nowa tura osób zmarłych w 2022 i muszę to nadrobić, ale tak to dotarłem bodajże do 3 lutego i będę zmierzał dalej w kierunku 2021 – z którego wcześniej też dużo dodawałem w ten mój sposób, ale wiem że też są braki, pewnie głównie pod koniec roku. „A muszę zaznaczyć, że wrzucam także osoby, które nie są uważane za zmarłe." – To też zauważyłem, w końcu niektóre z tych osób sam aktualizowałem ;-)

Edit: Drugi wpis odnosi się to Tadka, ale już z nim pisałem i dał znać, że on bardziej wybiórczo podchodzi do aktualizowania ze względu na brak czasu.

89Keradius

@89Keradius
https://fdb.pl/osoba/77353-ferenc-puskas-i
https://fdb.pl/osoba/77356-davor-suker
https://fdb.pl/osoba/80137-fabien-barthez
https://fdb.pl/osoba/80136-michael-ballack
https://fdb.pl/osoba/20391-michael-owen-iv
https://fdb.pl/osoba/81591-john-wark-i
https://fdb.pl/osoba/81584-osvaldo-ardiles
https://fdb.pl/osoba/77354-salvatore-schillaci
https://fdb.pl/osoba/77350-yordan-letchkov
https://fdb.pl/osoba/77351-gary-lineker
https://fdb.pl/osoba/77349-mario-kempes

Edit: @fredaser wspominałeś ostatnio, że aktualizujesz osoby zmarłe w tym roku, więc jakby co to mamy tu rozbieżność osoby którą wcześniej wklejałem (nieuzupełniona) https://fdb.pl/szukaj?query=max+julien <- jeden z linków jak mniemam do usunięcia ale przy obu profilach zgadzają się tytuły, w których aktor występował, więc pozostawiam to Tobie (jako że jesteś bardziej zorientowany w temacie) jak i oczywiście uzupełnienie personali.

fredaser

@89Keradius Do stycznia jeszcze nie dotarłem niestety. Jak sam wcześniej pisałeś – „ja preferuję dodawanie materiałów do osób, które znam z jakiś produkcji" – też lubię uzupełniać takie osoby i filmy, więc to nie jest tak, że dodaję tylko informacje do zmarłych osób. Poprawiłem tę osobę, choć informacje, które teraz u nas były pochodziły z IMDb, więc i tam musiała być wcześniej zła data urodzenia.

89Keradius

@fredaser A to sorki, nie bardzo zrozumiałem jaki kierunek se obrałeś (w sensie czy idziesz na przód czy cofasz się wstecz z datami zmarłych), bo gdy ostatnio wspominałeś, że dotarłeś do początku lutego to sądziłem że posuwasz się naprzód w kierunku kolejnych miesięcy w związku z czym mogłem uznać, że osoby zmarłe w styczniu tego roku są już uzupełnione. A co do IMDb to faktem jest, że tam na bieżąco również nie jest coś uzupełniane lub poprawne jak wspomniany Max Julien lub wklejony przeze mnie 3 tygodnie temu Tarik Kopty (zmarły pod koniec lutego).

fredaser

@89Keradius Pisałem, że „dotarłem do początku lutego, licząc od maja" oraz „dotarłem bodajże do 3 lutego i będę zmierzał dalej w kierunku 2021" :-) Na razie głównym mym źródłem jest IMDb.

89Keradius

@fredaser
„ja preferuję dodawanie materiałów do osób, które znam z jakiś produkcji" No tak. Dlatego wolę szukać osób, którym można uzupełnić personalia (a których znikąd nie znam) i wklejać do nich linki niż samemu ich uzupełniać bo to zajęłoby mi tyle samo czasu, więc dla mnie to taka sobie różnica.

"„dotarłem do początku lutego, licząc od maja" oraz „dotarłem bodajże do 3 lutego i będę zmierzał dalej w kierunku 2021" Dobrze :-) Jak już skończysz z 2021 to daj cynk, będę mieć gotowce z poprzednich lat, może w ten sposób uda się coś zdziałać szybciej. W końcu po to ten wątek założyłem.

"Na razie głównym mym źródłem jest IMDb." W takim razie proponuję zerkać również na wikipedie (nie tylko anglojęzyczną) bo np Pani Véronique Barrault (nie wiem czy Ty uzupełniałeś czy tadek) można już dopisać dzień i miesiąc urodzenia. Natomiast u Kennetha Welsha jest znane miejsce zgonu.

fredaser

@89Keradius Ok, zaktualizowałem. Jeszcze dodam, że co prawda lecę wg IMDb ale oczywiście korzystam też z innych źródeł, w tym też z różnojęzycznych wikipedii lub artykułów – więc wtedy jak dodawałem do nich te dane też ich nie było na wiki.

89Keradius

@fredaser Zaczynam stopniowo usuwać linki osób, u których zostało już dodane wszystko co możliwe (co by nie było bardaku), a skupiam się na wykryciu tego, czego do nich nie dodano (zostało pominięte).

fredaser

@89Keradius Ok, dobry pomysł z uporządkowaniem. U Kevina nie wpisałem przyczyny, bo w paru źródłach była inaczej opisana, więc zostawiłem puste. Resztę zaktualizowałem. Parę dni nie było mnie w domu, więc znów mam do nadrobienia sporo zmarłych z ostatnich dni.

89Keradius

@fredaser Rozumiem, nie ma problemu. Będę się starał na bieżąco wklejać potem usuwać uzupełnione osoby i sprawdzać czy czegoś nie pominięto

fredaser

@89Keradius Amira nie byłem taki pewien, że to akurat on, na IMDb tylko przy dwóch filmach jest jako osoba od zdjęć, a ten zmarły to pisarz, tłumacz i muzyk, więc też nie dodawałem tych informacji. Tamtym dwóm zaktualizowałem.

fredaser

@89Keradius Nie piszę Hongkong, Chiny tylko sam Hongkong – widziałem już wcześniej taki trend i go podtrzymałem, mamy też do wyboru kraj Hongkong i tak już zostawiam. Resztę uzupełniłem.

89Keradius

@fredaser To raczej wszystko. Pozostałe powyższe linki, które wklejałem od 10 kwietnia do 13 maja są nietknięte więc w wolnych chwilach zachęcam do uzupełnienia (uzupełnione będę oczywiście usuwał). Ponadto mam gotowiec z linkami osób zmarłych w roku 2018, więc jak się uporamy z tym co jest nieuzupełnione wyżej (no i w ogóle jak będziesz miał czas i chęci) to mogę stopniowo wklejać te osoby.

fredaser

@89Keradius https://fdb.pl/osoba/173147-xavier-atencio – widziałem je ale jest bardzo małe – 600 × 450 – po wykadrowaniu, tak żeby tylko jego było widać na szerokość maksymalnie wyszło mi 85. Jak chcesz to sam możesz tu popróbować.
Resztę uzupełniłem. Znów sporo przybyło na IMDb – więc dziś tym się zajmę – ale to już późniejszym wieczorem.

fredaser

@89Keradius Nie było mnie kilka tygodni. Na razie straciłem werwę do dodawania tego rodzaju treści.

89Keradius

@fredaser Ok. To na razie zostawię to wszystko tak jak jest. Sam zacząłem dodawać filmy, których w bazie nie ma, a także uzupełniać do nich obsady.

Chemas

@89Keradius A można wiedzieć, od którego linku jest nie uzupełnione?

89Keradius

@Chemas Jeśli pytasz o osoby to m.in. wielu z tych co wyżej wklejałem w okresie od 10 kwietnia do 2 lipca. Inne linki osób które uzupełnili @fredaser i @tadek453 potem usuwałem.

89Keradius

@Chemas Ok. Kasuję linki, tylko do Sadata X można jeszcze płeć dodać.

Chemas

@89Keradius Jakoś mi umkło
Teraz robię tą dłuższą listę wyżej

fredaser

@89Keradius Jakby co mogę je uzupełnić, ale poczekam na odpowiedź @Chemas
widzę, że @tadek453 zaczął trochę uzupełniać
a przy https://fdb.pl/osoba/341426-lou-barlia jak rozumiem chodzi o datę urodzenia

89Keradius

@fredaser
Ok
Tak, oczywiście pomyliłem się. Chodziło o to, że urodził się 15 sierpnia.

Chemas

@fredaser Jak chcesz, to uzupełniaj.

fredaser

@89Keradius Uzupełniłem, oprócz https://fdb.pl/osoba/371070-raivo-trass jako że był Estończykiem to nie wpisuję rosyjskich nazw. Tak mam, że jak ktoś się urodził w ZSRR to patrzę najpierw w jakiej części i z danego języka dodaję nazwy, chyba że jest zaznaczone, iż identyfikował się z rosyjską częścią to też takie wpisuję.

89Keradius

@fredaser Ok, zrozumiałem tamte linki już skasowane.

Edit: Przed momentem zauważyłem, że ziom z pierwszego linku to nie ta osoba do której dane zostały wcześniej uzupełnione więc podaje prawidłowy link
https://fdb.pl/osoba/1388365-arthur-maia-ii – portret, data i miejsce urodzenia oraz data i miejsce śmierci oraz przyczyna śmierci

fredaser

@89Keradius Ok
https://fdb.pl/osoba/1095281-arthur-maia-i – przy nim jest błąd, też na IMDb – to nie jest ten kompozytor zmarły w 2018, tylko kostiumograf i scenograf, jest zła data urodzenia też na IMDb, kompozytor na IMDb ma numerek (II) i dodałem go przy innym filmie, https://fdb.pl/osoba/1388365-arthur-maia-ii
Tamtych też uzupełniłem

Edit: wiem, ja też zauważyłem, jak pisałem to nie widziałem Twojej edycji

fredaser

@89Keradius Widziałem dwa zdjęcia do niej, jedno z kimś, gdzie po wykadrowaniu średnio to wygląda i drugie, na którym jest sama, ale jest niepotwierdzona licencja, i raczej chciałem poczekać, czy potwierdzą, bo byłoby to lepsze zdjęcie.

89Keradius

@fredaser To zdaję się, że właśnie ten drugi portret jest na wikimedii commons z licencją CC BY-SA 4.0.

fredaser

@89Keradius No tak, tylko że pod zdjęciem jest ramka a w niej informacja: „Brakuje zezwolenia do tej grafiki. Podano autora i źródło, ale nie ma żadnego dowodu, że autor udzielił zezwolenia na daną licencję. Proszę dostarczyć link do strony z wyraźnym pozwoleniem. (…)"
Dlatego wolałem nie ruszać tego na razie. Już się spotkałem nieraz z taką informacją i faktycznie czasem znikały te zdjęcia, tj. zapewne nie dostarczano dowodu na potwierdzenie licencji.

89Keradius

@fredaser Ok, kasuję link. Nigdy się nie spotkałem z opisywaną sytuacją, a z tego co widzę autorką rzeczonego zdjęcia jest ona sama 🤷

fredaser

@89Keradius Może nie podała w prawidłowy sposób licencji, tego nie wiem, ale tak jak pisałem już widziałem takie sytuacje i wolę poczekać.

89Keradius

@89Keradius

https://fdb.pl/osoba/411138-fernando-cerulli
https://fdb.pl/osoba/1046054-tsz-sin-yan
https://fdb.pl/osoba/89900-john-young-viii
https://fdb.pl/osoba/699977-france-gall
https://fdb.pl/osoba/735063-jo-jo-white
https://fdb.pl/osoba/1326334-stefan-iliev-iii
https://fdb.pl/osoba/64503-ken-costigan
https://fdb.pl/osoba/1054248-mort-walker-i
https://fdb.pl/osoba/1231364-ndugu-chancler
https://fdb.pl/osoba/1078649-ilse-petri
https://fdb.pl/osoba/233135-kenneth-haigh
https://fdb.pl/osoba/510931-gennadiy-garbuk
https://fdb.pl/osoba/15458-jill-sobel-messick
https://fdb.pl/osoba/137148-marie-gruber
https://fdb.pl/osoba/66232-nebojsa-glogovac
https://fdb.pl/osoba/173526-johann-johannsson-i
https://fdb.pl/osoba/447296-nini-theilade
https://fdb.pl/osoba/284083-anthony-caldarella
https://fdb.pl/osoba/150830-wynn-irwin
https://fdb.pl/osoba/864738-jim-bridwell
https://fdb.pl/osoba/170505-mikey-post
https://fdb.pl/osoba/682695-daniel-quinn-ii
https://fdb.pl/osoba/716914-nazif-mujic
https://fdb.pl/osoba/372974-billy-graham-i
https://fdb.pl/osoba/100249-james-colby
https://fdb.pl/osoba/367646-john-c-mula
https://fdb.pl/osoba/226963-colin-campbell-xi
https://fdb.pl/osoba/172209-beth-morris-i
https://fdb.pl/osoba/148996-sean-garrison-i
https://fdb.pl/osoba/226259-tonia-carrero
https://fdb.pl/osoba/61157-frank-doubleday
https://fdb.pl/osoba/388278-shammi-i
https://fdb.pl/osoba/66195-vlastimil-bedrna
https://fdb.pl/osoba/563737-dorothy-barrett-i
https://fdb.pl/osoba/97643-barbara-dodd
https://fdb.pl/osoba/194105-frank-ray-perilli
https://fdb.pl/osoba/844619-ercan-yazgan
https://fdb.pl/osoba/177089-don-eitner
https://fdb.pl/osoba/431745-min-gi-jo
https://fdb.pl/osoba/29094-hubert-de-givenchy
https://fdb.pl/osoba/851704-shawn-contois
https://fdb.pl/osoba/486771-ashir-chokubayev
https://fdb.pl/osoba/37481-ken-dodd-i
https://fdb.pl/osoba/165630-craig-mack
https://fdb.pl/osoba/840187-hristos-simardanis-i
https://fdb.pl/osoba/77112-claudia-fontaine
https://fdb.pl/osoba/124695-pab-schwendimann
https://fdb.pl/osoba/22826-emilio-disi
https://fdb.pl/osoba/223799-adrian-lamo
https://fdb.pl/osoba/52376-beeson-carroll
https://fdb.pl/osoba/729739-louise-slaughter
https://fdb.pl/osoba/1268923-buell-neidlinger
https://fdb.pl/osoba/543309-jim-hendricks-i
https://fdb.pl/osoba/326097-sammy-williams-i
https://fdb.pl/osoba/1249859-li-ao
https://fdb.pl/osoba/573031-andrei-gheorghe
https://fdb.pl/osoba/504012-anna-lisa
https://fdb.pl/osoba/33262-michael-j-reynolds
https://fdb.pl/osoba/967786-andrey-podubinskiy
https://fdb.pl/osoba/165610-ralph-woolsey-i
https://fdb.pl/osoba/751236-christian-chaussex
https://fdb.pl/osoba/1143699-lys-assia
https://fdb.pl/osoba/397451-jeff-cooper-i
https://fdb.pl/osoba/291749-jerry-williams-i
https://fdb.pl/osoba/120165-anita-shreve
https://fdb.pl/osoba/650252-suzanne-patmore-gibbs
https://fdb.pl/osoba/282747-michael-polley
https://fdb.pl/osoba/140685-frank-aendenboom
https://fdb.pl/osoba/26565-nephi-hannemann
https://fdb.pl/osoba/124441-kelly-lai-chen
https://fdb.pl/osoba/426552-mary-hatcher
https://fdb.pl/osoba/40570-helen-hughes-i
https://fdb.pl/osoba/1095875-lois-wheeler
https://fdb.pl/osoba/89354-ray-wilkins
https://fdb.pl/osoba/717914-johnny-valiant
https://fdb.pl/osoba/24787-lewis-van-bergen
https://fdb.pl/osoba/75494-gerald-ayres
https://fdb.pl/osoba/403237-raj-kishore
https://fdb.pl/osoba/21459-dewey-martin-i
https://fdb.pl/osoba/110871-elaine-banham
https://fdb.pl/osoba/382523-ronald-chesney-i
https://fdb.pl/osoba/409025-ron-medico
https://fdb.pl/osoba/591703-daphne-sheldrick
https://fdb.pl/osoba/220611-art-bell-i
https://fdb.pl/osoba/607980-william-nack
https://fdb.pl/osoba/825869-kirk-simon
https://fdb.pl/osoba/76898-philip-d-antoni
https://fdb.pl/osoba/223939-bruno-sammartino
https://fdb.pl/osoba/20569-dale-winton
https://fdb.pl/osoba/1035768-jean-mcfaddin
https://fdb.pl/osoba/10559-john-stride
https://fdb.pl/osoba/445661-nina-doroshina
https://fdb.pl/osoba/322387-nelson-pereira-dos-santos
https://fdb.pl/osoba/6338-norman-rosemont
https://fdb.pl/osoba/1112389-li-li-liu
https://fdb.pl/osoba/446949-shukhrat-abbasov
https://fdb.pl/osoba/208586-edith-macarthur
https://fdb.pl/osoba/454707-noble-craig-ii
https://fdb.pl/osoba/300017-charles-neville-i
https://fdb.pl/osoba/411043-yukiji-asaoka
https://fdb.pl/osoba/718543-kristin-harmon
https://fdb.pl/osoba/492002-gennadi-pechnikov
https://fdb.pl/osoba/560535-elga-sorbas
https://fdb.pl/osoba/562321-montse-perez-i
https://fdb.pl/osoba/517227-larry-harvey
https://fdb.pl/osoba/44116-robert-mandan
https://fdb.pl/osoba/110916-lester-james-peries
https://fdb.pl/osoba/1100593-yannis-totsikas
https://fdb.pl/osoba/88635-jhoon-rhee
https://fdb.pl/osoba/1120301-danfeng-wang
https://fdb.pl/osoba/193117-john-altamura
https://fdb.pl/osoba/89935-cathy-godbold
https://fdb.pl/osoba/25055-robert-little-iii
https://fdb.pl/osoba/91002-soren-hyldgaard
https://fdb.pl/osoba/138372-maurane
https://fdb.pl/osoba/321443-marta-dubois
https://fdb.pl/osoba/390096-josh-greenfeld
https://fdb.pl/osoba/516350-tommy-lewis-ii
https://fdb.pl/osoba/41016-ulla-sallert
https://fdb.pl/osoba/25333-antonio-mercero
https://fdb.pl/osoba/378367-charles-thake
https://fdb.pl/osoba/295971-kevin-tierney-i
https://fdb.pl/osoba/253158-glenn-branca
https://fdb.pl/osoba/42425-baadur-tsuladze
https://fdb.pl/osoba/63250-tom-wolfe-i
https://fdb.pl/osoba/572212-renate-delfs
https://fdb.pl/osoba/232590-jose-lavat
https://fdb.pl/osoba/86651-hugh-dane
https://fdb.pl/osoba/111741-yuriko-hoshi
https://fdb.pl/osoba/418676-claire-wojas
https://fdb.pl/osoba/191205-roydon-clark
https://fdb.pl/osoba/209342-lois-kelso-hunt
https://fdb.pl/osoba/1160026-bill-gold-ii
https://fdb.pl/osoba/494016-aleksandr-askoldov
https://fdb.pl/osoba/338908-harry-klynn
https://fdb.pl/osoba/786118-patrick-constantinou
https://fdb.pl/osoba/175628-tom-bernard-i
https://fdb.pl/osoba/34557-jerry-maren
https://fdb.pl/osoba/271409-george-jenson
https://fdb.pl/osoba/88650-paul-bloch-ii
https://fdb.pl/osoba/184420-joe-hailey
https://fdb.pl/osoba/452556-aleksey-zaytsev-ii
https://fdb.pl/osoba/547656-cornelia-frances
https://fdb.pl/osoba/668363-maria-dolores-pradera
https://fdb.pl/osoba/185728-paul-t-murray
https://fdb.pl/osoba/432697-maria-martika
https://fdb.pl/osoba/101878-kent-mccray
https://fdb.pl/osoba/331535-leonid-nevedomsky
https://fdb.pl/osoba/535326-clarence-fountain
https://fdb.pl/osoba/531412-dwight-clark-ii
https://fdb.pl/osoba/669998-stephen-swift-i
https://fdb.pl/osoba/432406-alan-o-neill
https://fdb.pl/osoba/45852-minken-fosheim
https://fdb.pl/osoba/540216-jackson-odell
https://fdb.pl/osoba/1254307-yi-chang-liu
https://fdb.pl/osoba/17372-francoise-bonnot
https://fdb.pl/osoba/452559-igor-okhlupin
https://fdb.pl/osoba/40309-robert-alan-browne
https://fdb.pl/osoba/529730-d-j-fontana
https://fdb.pl/osoba/145077-leslie-grantham
https://fdb.pl/osoba/539510-richard-valeriani
https://fdb.pl/osoba/1120893-leon-white-i
https://fdb.pl/osoba/488279-yuri-aroyan
https://fdb.pl/osoba/822069-robert-bain
https://fdb.pl/osoba/1077843-janet-armstrong
https://fdb.pl/osoba/577186-edu-del-prado
https://fdb.pl/osoba/5272-ivan-j-rado
https://fdb.pl/osoba/26100-steven-hilliard-stern
https://fdb.pl/osoba/730800-joe-jackson-iii
https://fdb.pl/osoba/290398-helen-griffin
https://fdb.pl/osoba/215537-robbie-knott
https://fdb.pl/osoba/17529-derrick-o-connor
https://fdb.pl/osoba/232096-anthony-ray-i
https://fdb.pl/osoba/372386-peter-firmin
https://fdb.pl/osoba/144260-juan-luis-orendain
https://fdb.pl/osoba/143256-emma-cerna
https://fdb.pl/osoba/733498-richard-swift-i
https://fdb.pl/osoba/457456-france-dougnac
https://fdb.pl/osoba/173016-jonathan-barker-i
https://fdb.pl/osoba/55729-alan-johnson-i
https://fdb.pl/osoba/370018-oliver-knussen
https://fdb.pl/osoba/566495-monica-moran-i
https://fdb.pl/osoba/90652-william-hobbs
https://fdb.pl/osoba/52689-dora-luz
https://fdb.pl/osoba/326027-laura-soveral
https://fdb.pl/osoba/81032-stan-dragoti
https://fdb.pl/osoba/510626-soso-lagidze
https://fdb.pl/osoba/46881-jennifer-echols
https://fdb.pl/osoba/446226-jack-edwards-i
https://fdb.pl/osoba/21952-yvonne-blake-i
https://fdb.pl/osoba/382799-adrian-cronauer
https://fdb.pl/osoba/487041-fujio-tokita
https://fdb.pl/osoba/394202-yale-udoff
https://fdb.pl/osoba/375351-meg-randall
https://fdb.pl/osoba/96580-helen-burns-i
https://fdb.pl/osoba/122095-harry-gulkin
https://fdb.pl/osoba/398656-doug-grindstaff-i
https://fdb.pl/osoba/5810-carolyn-jones-ii
https://fdb.pl/osoba/1093819-vladimir-voinovich
https://fdb.pl/osoba/347171-guillermo-bredeston
https://fdb.pl/osoba/1076008-bruce-lietzke
https://fdb.pl/osoba/1241643-inken-sommer
https://fdb.pl/osoba/1005569-ju-feng-ma
https://fdb.pl/osoba/361415-jean-yves-chatelais
https://fdb.pl/osoba/419988-jalees-sherwani
https://fdb.pl/osoba/158625-eddie-zammit
https://fdb.pl/osoba/444708-yuri-martynov
https://fdb.pl/osoba/99718-winston-ntshona
https://fdb.pl/osoba/81134-ilja-racek
https://fdb.pl/osoba/288787-matija-barl
https://fdb.pl/osoba/236369-moshe-mizrahi
https://fdb.pl/osoba/207901-david-landsberg
https://fdb.pl/osoba/1252024-ellen-joyce-loo
https://fdb.pl/osoba/80849-robert-dix-i
https://fdb.pl/osoba/11247-richard-h-kline
https://fdb.pl/osoba/372425-stan-mikita
https://fdb.pl/osoba/1198099-rika-vagiani
https://fdb.pl/osoba/147808-brioni-farrell
https://fdb.pl/osoba/187045-rowland-perkins
https://fdb.pl/osoba/109108-kin-sugai
https://fdb.pl/osoba/1164990-v-s-naipaul
https://fdb.pl/osoba/394164-skip-cook
https://fdb.pl/osoba/38808-margaret-bowman
https://fdb.pl/osoba/332095-salvatore-cantalupo
https://fdb.pl/osoba/7144-john-carter-i
https://fdb.pl/osoba/467227-eduard-uspenskiy
https://fdb.pl/osoba/220929-zoran-veselic
https://fdb.pl/osoba/543165-michael-persinger
https://fdb.pl/osoba/1156819-mela-hudson
https://fdb.pl/osoba/546595-albert-millaire
https://fdb.pl/osoba/371544-ezzatolah-entezami
https://fdb.pl/osoba/42494-craig-zadan
https://fdb.pl/osoba/1162011-dieter-thomas-heck
https://fdb.pl/osoba/579110-russ-heath
https://fdb.pl/osoba/772971-earl-lynn-nelson
https://fdb.pl/osoba/2135-lindsay-kemp
https://fdb.pl/osoba/108599-barbara-russell-i
https://fdb.pl/osoba/388003-barbara-darrow
https://fdb.pl/osoba/88681-henri-bollinger-ii
https://fdb.pl/osoba/230193-fredd-wayne
https://fdb.pl/osoba/23515-roger-periard
https://fdb.pl/osoba/489972-valentin-manokhin
https://fdb.pl/osoba/47856-susan-brown-i
https://fdb.pl/osoba/107114-gloria-jean-i
https://fdb.pl/osoba/43525-carole-shelley
https://fdb.pl/osoba/629105-anita-lindman
https://fdb.pl/osoba/7411-carl-duering
https://fdb.pl/osoba/473935-marcel-fraser
https://fdb.pl/osoba/413919-shiv-kumar-i
https://fdb.pl/osoba/111946-kenny-shopsin
https://fdb.pl/osoba/235675-lydia-clarke
https://fdb.pl/osoba/99511-thomas-rickman
https://fdb.pl/osoba/48847-christopher-lawford
https://fdb.pl/osoba/21999-gilles-pelletier
https://fdb.pl/osoba/32472-peter-benson-i
https://fdb.pl/osoba/132481-will-jordan-i
https://fdb.pl/osoba/1108113-mabel-kwong
https://fdb.pl/osoba/324712-sven-wernstrom
https://fdb.pl/osoba/502895-sheila-white-i
https://fdb.pl/osoba/382847-anthony-barnao
https://fdb.pl/osoba/11395-pasquale-buba
https://fdb.pl/osoba/216974-frank-serafine
https://fdb.pl/osoba/249556-marin-mazzie
https://fdb.pl/osoba/511187-rafik-sabirov
https://fdb.pl/osoba/552839-saeed-kangarani
https://fdb.pl/osoba/214093-zienia-merton
https://fdb.pl/osoba/66300-satoru-sat-tsufura
https://fdb.pl/osoba/412329-jo-gilbert-ii
https://fdb.pl/osoba/63155-erica-hagen
https://fdb.pl/osoba/638151-michael-kallaanvaara
https://fdb.pl/osoba/99873-dudley-sutton
https://fdb.pl/osoba/157826-xu-zhu
https://fdb.pl/osoba/236883-frank-parker-i
https://fdb.pl/osoba/566875-annette-michelson
https://fdb.pl/osoba/384855-captain-raju
https://fdb.pl/osoba/436118-marceline-loridan-ivens
https://fdb.pl/osoba/38431-jean-piat
https://fdb.pl/osoba/90099-denis-norden
https://fdb.pl/osoba/136139-gamil-ratib
https://fdb.pl/osoba/635416-peter-bosse
https://fdb.pl/osoba/232100-serge-lariviere
https://fdb.pl/osoba/7771-gary-kurtz-i
https://fdb.pl/osoba/3412-mark-livolsi
https://fdb.pl/osoba/181472-allen-bloomfield
https://fdb.pl/osoba/244814-marion-marshall
https://fdb.pl/osoba/75805-stafford-morgan
https://fdb.pl/osoba/44959-paul-vasquez-i
https://fdb.pl/osoba/30647-merv-smith-ii
https://fdb.pl/osoba/235618-roger-mainwood
https://fdb.pl/osoba/23951-karyn-dwyer
https://fdb.pl/osoba/219076-giorgos-papazisis
https://fdb.pl/osoba/304276-milan-simacek-i
https://fdb.pl/osoba/26101-jerry-thorpe-i
https://fdb.pl/osoba/64638-rich-valliere
https://fdb.pl/osoba/95409-roger-robinson-i
https://fdb.pl/osoba/758414-carles-canut
https://fdb.pl/osoba/306863-charles-metten
https://fdb.pl/osoba/28418-yvonne-suhor
https://fdb.pl/osoba/405594-joe-masteroff
https://fdb.pl/osoba/679055-margo-woode
https://fdb.pl/osoba/273206-big-jim-wright
https://fdb.pl/osoba/213114-e-jeffrey-smith
https://fdb.pl/osoba/63358-pat-gorman-i
https://fdb.pl/osoba/260079-bretislav-slovacek
https://fdb.pl/osoba/546599-johanne-fontaine
https://fdb.pl/osoba/71200-danny-leiner
https://fdb.pl/osoba/1117897-ake-ortmark
https://fdb.pl/osoba/944397-ayub-bachchu
https://fdb.pl/osoba/209485-arnie-miller
https://fdb.pl/osoba/53642-diana-sowle
https://fdb.pl/osoba/679629-dee-hartford
https://fdb.pl/osoba/930338-antonia-guzman
https://fdb.pl/osoba/493400-len-ag-santos
https://fdb.pl/osoba/254492-nikos-kouros-i
https://fdb.pl/osoba/925865-tony-joe-white
https://fdb.pl/osoba/1160101-melvin-ragin
https://fdb.pl/osoba/1307578-sonny-fortune
https://fdb.pl/osoba/130285-gary-cockrell
https://fdb.pl/osoba/536396-ntozake-shange
https://fdb.pl/osoba/517697-marat-aripov
https://fdb.pl/osoba/40381-john-roselius
https://fdb.pl/osoba/501247-rico-j-puno
https://fdb.pl/osoba/253632-maria-zafiraki
https://fdb.pl/osoba/1041308-kit-ying-lam
https://fdb.pl/osoba/268664-jacques-muller-i
https://fdb.pl/osoba/392293-gennadi-chetverikov
https://fdb.pl/osoba/34536-robert-phillips-i
https://fdb.pl/osoba/160670-francis-boespflug
https://fdb.pl/osoba/472183-nonong-de-andres
https://fdb.pl/osoba/1223841-max-croci
https://fdb.pl/osoba/458852-amaliya-panakhova
https://fdb.pl/osoba/44310-jorn-h-winther
https://fdb.pl/osoba/1019217-lucho-gatica
https://fdb.pl/osoba/428503-bo-jonsson-i
https://fdb.pl/osoba/476472-gunnel-nilsson-ii
https://fdb.pl/osoba/385026-roy-clark-ii
https://fdb.pl/osoba/276009-kim-porter-ii
https://fdb.pl/osoba/218451-andrew-burt-i
https://fdb.pl/osoba/119767-george-a-cooper-ii
https://fdb.pl/osoba/458054-michael-holmes-i
https://fdb.pl/osoba/132401-jeanne-mockford
https://fdb.pl/osoba/156342-alyque-padamsee
https://fdb.pl/osoba/75436-ethel-ayler
https://fdb.pl/osoba/417958-dominique-blanchar
https://fdb.pl/osoba/420160-eva-probst
https://fdb.pl/osoba/30400-grant-mcfarland-i
https://fdb.pl/osoba/1115415-eimuntas-nekroshius
https://fdb.pl/osoba/974352-brittany-belland
https://fdb.pl/osoba/1238608-betty-jaynes
https://fdb.pl/osoba/846772-nathan-o-neil-smith-i
https://fdb.pl/osoba/1075440-ambarish-i
https://fdb.pl/osoba/343498-david-conville
https://fdb.pl/osoba/384777-hugh-dickson
https://fdb.pl/osoba/12672-samuel-hadida
https://fdb.pl/osoba/489218-ugur-kivilcim
https://fdb.pl/osoba/220991-alixe-gordin
https://fdb.pl/osoba/97613-lubomir-kostelka
https://fdb.pl/osoba/26113-john-d-f-black
https://fdb.pl/osoba/659072-bjorn-moan
https://fdb.pl/osoba/745253-terry-mcdermott-i
https://fdb.pl/osoba/939432-pyotr-lastivka-starshiy
https://fdb.pl/osoba/96102-william-andrews-ii
https://fdb.pl/osoba/239207-virginia-darcy
https://fdb.pl/osoba/1096010-sono-osato
https://fdb.pl/osoba/724229-mark-lasky-i
https://fdb.pl/osoba/1071368-hector-xtravaganza
https://fdb.pl/osoba/77772-joe-stapleton-ii
https://fdb.pl/osoba/54317-kate-lansbury
https://fdb.pl/osoba/127789-george-marcy
https://fdb.pl/osoba/24744-andrew-prowse
https://fdb.pl/osoba/51596-harry-j-ufland

Proszę czekać…