FDB.PL 1103 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Poprawność dodawania świruje jarzębia 5
ar23s

Kiedyś już poruszałem ten temat, ale wtedy okazało się, że nie miałem racji, ale chyba jakiś błąd jednak jest. Mianowicie poprawność z ostatnich obecnych 30 dni miałem 100%, no i dzisiaj się zagapiłem i zrobiłem jeden błąd, ale statystyka zamiast spaść na 99,9%, to jest 99,7%.

@Grzegorz_Derebecki

ar23s

Pododawałem nowe materiały, wskoczyło na 99,8%, ale nadal nie rozumiem dlaczego zaistniała powyższa sytuacja. W przeciągu tych 30 dni był tylko jeden błąd, więc coś się chyba pierniczy.

Grzegorz_Derebecki

@ar23s ale dlaczego uważasz, że procent jest zły? On liczy liczbę wszystkich elementów w stosunku do poprawnych.

ar23s

@Grzegorz_Derebecki
Jeśli uważasz, że wszystko jest w porządku to najwidoczniej po prostu nie ogarniam pewnych zawiłości tych statystyk.
Orłem z matmy nigdy nie byłem. :p

Grzegorz_Derebecki

@ar23s Sprawdziłem dziś jak to u Ciebie wyglada: 462 pozytywnych elementów, wszystkich 463 (czyli 1 odrzucony) to daje poprawność: 99.78%.
Na stronie wyświetlamy liczbę treści podzieloną na typy czyli np jak dodasz (za jednym razem) 2 plakaty i 5 aktorów to masz 2 treści. Przy samym wyliczaniu procenta liczymy już dokładnie każdego pojedynczego aktora i plakat. Czyli suma wszystkich to będzie 7 a jak jeden z nich będzie źle to poprawność będzie na poziomie 6/7 = 86%

Tak więc wszystko liczone jest poprawnie.

ar23s

@Grzegorz_Derebecki
Zatem wszystko jasne. Dziękuję za wyjaśnienie. :)

Proszę czekać…