KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

WIWA 238U nie startuje. 4
Yogi

Witam. Mam problem, polega on na tym, że wiwa nie che sie poprostu wlączyc, chodzi o przycisk, totalny zgon. Wiem, ze pierwsze co sie cisnie to serwis, ale…. ona wlasnie wrocila z serwisu bo stalo sie dokladnie to samo, wylaczylem ja i juz sienie wlaczyla, naprawili (??) odeslali (po miesiacu) nawet nie jestem pewnien czy ja otwierali, bo plaby niby nie ruszone sa. Pytanie moje polega na tym, czy ktos moze cos wie o takim dzialaniu wiwy, nie chce jej bez potrzeby wysylac ponownie jak sie okaze, ze wystaczy cos tam kliknac, puknac :)

Jancio

Mam dokładnie te same objawy z moją Wiwą 228U. Do wczoraj chodziła "jak brzytwa" czytała praktycznie wszystkie płyty i nie było z nią żadnych problemów. Dzisiaj spróbowałem ja włączyć i szok.. po wciśnięciu przycisku POWER nie dzieje się nic. Co moze być przyczyną? Jakiś problem z zasilaczem?

Mechanizator

99% wina zasilacza NIESTETY POZOSTAJE SERWIS

Neo10

pozostaje serwis albo strata gwarancji i własnoręczna naprawa ;] mnie kosztowała ona 2zł i pół godziny zabawy z lutownicą i kondensatorami ;]

Jancio

Wysłałem odtwarzacz do serwisu a po ponad dwutygodniowym wyczekiwaniu powrócił …i śmiga.

Proszę czekać…