FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Rodzina Soprano sezon 6 - wiosną 2006 4
Gural

Czy jeszcze oprócz mnie ktoś czeka na nowy sezon Rodziny Soprano. Obecnie można obejrzeć w telewizji sezon 5.

Jak zapowiadane jest w sieci termin pierwszego odcinka ma być ~6 marca w amerykańskim HBO.

Jest to jedna z rzeczy na którą czekam z niecierpliwością.

Tuti

oczyscie, ze czekam :D
cos slyszalem, ze w 6 sezonie tony juz nie bedzie mial takiego szczescia.

a co do premiery, to na HBO bylo napisane ze 17 marzec ;]
ale z pol roku temu pisali, ze w 2007 wiec nie wiem czy mozna im tak do konca wierzyc :P

Gural

Te terminy to się trochę zmieniają, bo podobno szefowie HBO powiedzieli kiedyś że sezon 4 jest ostatnim i więcej nie będzie :).
Całkiem dobrze że zmienili zdanie, a twórcy scenariusza tego serialu powinni dać oscara. Takie czasem szmiry wygrywają oscara, a tutaj wspaniałe Soprano się marnuje. Chociaż z tego co wiem, to mają już sporo nagród w swoim dorobku.

wojtek

A tutaj http://epguides.com/Sopranos/ jest napisane, ze 1 odcinek 6 serii bedzie 12 marca. Tez sie nie moge doczekac :D

cinemaniac

O boze takze czekam ze niecierpliwieniem, szkoda tylko ze to ostatecznie ostatni sezon, jeszcze 2007 nzobaczymy jakies odcinki, ale to ma byc ciag dalszy 6 sezonu

Proszę czekać…