FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

ej co tak wolno weryfikuje? 29
the_foe

Widze ze tu wolniej sie weryfikuje dane niz na prawdziwym imdb….
nie lepiej zaufac uzytkownikom i puszczac dane najpierw a potem je weryfikowac?

grzybek

> the_foe o 2006-05-08 20:29:50 napisał:
>
> Widze ze tu wolniej sie weryfikuje dane niz na prawdziwym imdb….
> nie lepiej zaufac uzytkownikom i puszczac dane najpierw a potem je weryfikowac?

nie jesteś tutaj nawet 24h, a już się niecierpliwisz? :/ Nie myśl, że weryfikowanie treści to taka łatwa sprawa. A puszczenie filmów bez weryfikacji to byłoby samobójstwo, bardzo dużo treści jest odrzucanych.

the_foe

> grzybek o 2006-05-08 20:34:57 napisał:
>
> nie jesteś tutaj nawet 24h, a już się niecierpliwisz? :/ Nie myśl, że
> weryfikowanie treści to taka łatwa sprawa.

na pewno latwiejsza niz pisanie tych danych :)

opatrznik

Jak dalej będziecie akceptować niepełne obsady to gratuluje amatorstwa.. Kto później będzie je uzupełniał, co jest bardzo czasochłonne?

Albo cała ekipa albo nic, albo wszyscy aktorzy, albo nic..
Tak by chyba było prościej?

the_foe

> opatrznik o 2006-05-08 23:45:19 napisał:
>
> Jak dalej będziecie akceptować niepełne obsady to gratuluje amatorstwa.. Kto
> później będzie je uzupełniał, co jest bardzo czasochłonne?
> Albo cała ekipa albo nic, albo wszyscy aktorzy, albo nic..
> Tak by chyba było prościej?

Racja brakuje systemu zglaszania obsady gdzie mamy wpypelnione juz wpisanych. Teraz jak ktos chce dodac jedno nazwisko to mamy makabre…

Anita_Nowakowska

Na pewno ułatwiłoby to zadanie dodającemu – dopisuję do listy ;)

opatrznik – niby tak, ale zrób błąd, którego weryfikator nie może poprawić, a odrzucona zostanie cała treść.
Ogólnie zalecane jest dodawanie, zwałszcza obsady, partiami.

opatrznik

Rozumiem, ale musi być kompromis.

Dlaczego?

Ok, zaraz ide i dodaje po 20 losowych aktorów do filmów z obsadą np 40+ ..
Zakceptujecie bo dołoże wszelkich starań żeby było ok..
I KTO TO BĘDZIE UZUPEŁNIAŁ?

Ja rozumiem, odrzucanie całej obsady z powodu jednego małego błędu jest niewygodne, w/w sytuacja mnie bardziej przeraża.

Dodawanie obsad jest bardzo problemowe i rozwiązanie napewno nie będzie proste ale wkońcu jakiejś zostanie przyjęte.

BigGiantHead

Myślę, że problem rozwiązałby system, który przy dodawaniu obsady, po naciśnięciu "sprawdź" sprawdza, czy dana osoba gra już w danym filmie, a jeśli tak, to po prostu usuwa ją z formularza (oczywiście tylko wtedy, gdy zgadza się i nazwisko, i funkcja).

Jeśli chodzi o dzielenie obsad na partie (w szczególności dodawanie aktorów i reszty obsady oddzielnie) – może nie jest to takie oczywiste, ale to naprawdę pomaga sprawdzać. Dla was to nie jest problem, bo nie ma żadnych limitów pod względem ilości dodawanych treści, a nam (weryfikatorom) będzie wygodniej i będzie to sprawdzane szybciej. Czyli i jedni i drudzy wychodzą na tym na plus.

opatrznik

Ja nie widze problemu dodawać ekipy i aktorów osobno. Tak też będe dodawał.
Moge sie założyć, że po jakimś czasie większość filmów będzie miała ekipa a aktorów nie :P

Ale ok, już kilka osób tak mówiło więc tak trzeba robić nawet przy małych obsadach.
Z Waszym opóźnieniem ze sprawdzaniem to zmiany zauważycie za 2 miesiące. :P

kampai

chcialem zauwazyc ze kraje tez sa juz dodawane na biezaco ;) tak samo jak tytuly, aczkolwiek do tytulow nie bylbym juz teraz taki pewien…

BigGiantHead

Oj tytuły już na pewno nie są na bieżąco :P. Ale jak się weźmiemy za nie, to się nadrobi ;)

Ronaldinho

Ja praktycznie dzisiaj zrobiłem 600 krajów, czyli od tej pory powinny isć na bierzące, tego saemgo dnia weryfikowane.

BigGiantHead

chyba krajów? ;)

Spinnaker

> Ronaldinho o 2006-05-09 23:12:21 napisał:
>
> Ja praktycznie dzisiaj zrobiłem 600 gatunków, czyli od tej pory powinny isć
> na bierzące, tego saemgo dnia weryfikowane.

Hehe, prawdę mówisz, bo co raz mi mail dochodzi… hehe ;)
pozdrawiam

kampai

no gatunki to pewnie jutro beda na biezaco;)

Anita_Nowakowska

> the_foe o 2006-05-08 23:28:28 napisał:
>
> na pewno latwiejsza niz pisanie tych danych :)

Każdy weryfikator – nawet ja ;P dodawał treści i wie co oznacza dodawanie. I wierz mi, jeżeli masz zweryfikować poprawnie, to zabiera to sporo czasu.
Osobiście przy weryfikacji często uzupełniam zgłoszone dane (a raczej uzupełniałam, teraz na weryfikację nie mam czasu – tyle błędów robią weryfikatorzy ;P), a obsada (nie mylić z ekipą, bo to kwestia sprawdzenia czy i co robił) całkowicie powala…

Niemniej nie ma co narzekąć, pewnie i tak część z Was zostanie kiedyś weryfikatorami więc sami zobaczycie jak to jest, a póki co każdy z weryfikatorów stara się jak może i weryfikuje też ile może.

Wodnica79

Człowieku! Mają całkiem rozsądne tempo – nawet z danymi typu opis! Jest taki konkurecyjny portal (chyba wszyscy wiedzą, o który chodzi ;)), gdzie dopiero czeka się na łąskawą weryfikację!
Stanowczo biorę w obrone tutejszych werów – przynajmniej na dzień dzisiejszy… Bo co będzie później – zobaczymy :-)

Milas

> kampai o 2006-05-09 23:42:42 napisał:
>
> no gatunki to pewnie jutro beda na biezaco;)

dobrze powiedziales;] juz sa na bierząco:P

carmin

"pozostale" juz tez sa na biezaco….troszke bylo trzeba siedziec nad nimi ale juz sa :)

nathalie

ja nie narzekam bo nawet szybko wam idzie weryfikacja :) widac ze sie staracie :P
w sumie wszystko idzie calkiem szybko oprócz obsady…

carmin

Niestety z obsada jest wiekszy problem niz z innymi rzeczami. Jest to zwiazane z duzo iloscia bledow. Niektorzy z nas weryfikatorow staraja sie sami poprawiac i dlatego to tez tak dlugo trwa.

pietruch

Dla mnie weryfikatorzy uwijają się tak szybko, jak tylko mogą. Treści dodają bardzo szybko, a świadczy o tym 50/60 maili każdego dnia w mojej skrzynce mailowej…

the_foe

> pietruch o 2006-05-12 18:59:53 napisał:
>
> Dla mnie weryfikatorzy uwijają się tak szybko, jak tylko mogą. Treści
> dodają bardzo szybko, a świadczy o tym 50/60 maili każdego dnia w mojej
> skrzynce mailowej…

to masz chyba znajomosci ;)

ja mam dopiero ok 8 pozycji po weryfikacji, a w kolejce kilkaset i ok. 1 maila dziennie w skrzynce.

carmin

jak dodajesz sama obsade, albo obecnie nowe filmy to dlatego dlugo czekasz. Jesli dodasz daty, kraj, gatunek to jeszcze tego samego dnia bedziesz mial sprawdzone.

nathalie

obsad dodalam kilkadziesiat a mam sprawdzone 2 :/ rozumiem ze to najbardziej czasochlonne…
hmm ale plakaty tez jakos wolniej ida niz reszta.. dlaczego ? :P

carmin

z plakatami nadrabiamy zaleglosci by byly tez na bierzaco, ale potrwa to troszke

nathalie

rozumiem :)
ale w sumie to i tak dobrze wam idzie ;) oby tak dalej :D

Spinnaker

hehe, ja to widzę lekki zastój w nowych filmach, bo dodałem ich z coś około 50… hehe ;)
pozdrawiam

carmin

no zauwazylam,ze weryfiaktorzy zabieraja sie za inne rzeczy by nie bylo zaleglosci a potem chyba sie wezmiemy za nowe :) Bo teraz gdy sprawdzimy nowe tytuly to znow zasypiecie nas dodatkami do nich :)

BigGiantHead

Oj tam od razu zastój… Raptem trzy dni opóźnienia :P. Przyjdzie i na nie czas :]

Proszę czekać…