• FDB.PL — 1008

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Temat wątku - Ile punktów za co?

• Mattai

Chce się spytac ile jest pkt. np. za plakat do filmu itp.

Kocham filmy i oczywiście Simsy!

• -
      • +
      • 0
    • BigGiantHead

Dodanie nowego filmu – 1pkt
      Zmiana tytułu/roku już dodanego filmu – 1pkt
      Zmiana czasu trwania/od lat/dat premier – 1pkt
      Dodanie gatunku – 1pkt/gatunek
      Dodanie kraju – 1pkt/kraj
      Obsada – 0,5pkt za osobę z zaokrągleniem w dół (z wyjątkiem dodania jednej osoby, gdy otrzymujemy 1 pkt)
      Plakat – 2pkt/plakat
      Opis – 4pkt

42 - The Ultimate Answer.

• -
      • +
      • 0
    • Grzegorz_Derebecki

BigGiantHead o 2006-05-14 14:21:10 napisał:
      Obsada – 0,5pkt za osobę z zaokrągleniem w dół (z wyjątkiem dodania jednej
      osoby, gdy otrzymujemy 1 pkt)

zawsze w góre

Grzegorz Derebecki
      mailto: grzegorz.derebecki@fdb.pl

• -
      • +
      • 0
    • carmin

no wlasnie, wczesniej bylo w dol, ale teraz w gore

• -
      • +
      • 0
    • Spinnaker

hehe, to fajnie ;)

https://www.erevollution.com/en/register/29287 DARMOWA strategiczna gra przeglądarkowa - wesprzyj nasz kraj! :)

• -
      • +
      • 0
    • Mattai

No to bez sensu. Po co 0,5 pkt. za jedną osobę w obsadzie, chociaż i tak dostajesz jeden.

Kocham filmy i oczywiście Simsy!

• -
      • +
      • 0
    • carmin

dostaniesz 1 pt gdy wpiszesz 1 osobe, ale jak juz wpiszesz 10 to dostaniesz 5 pt

• -
      • +
      • 0
    • Aloy

Ciekawe czy znajdą się osoby co będą dodawać 10 razy po jednej osobie, zamiast 10 osób naraz. :D

• -
      • +
      • 0
    • the_foe

Aloy o 2006-05-14 17:57:52 napisał:

Ciekawe czy znajdą się osoby co będą dodawać 10 razy po jednej osobie,
      zamiast 10 osób naraz. :D

a nie byloby takiego problemu gdyby od poczatku liczba punktow bylaby 2x wieksza. Wtedy nie byloby ulamkow.
      Ja proponuje zmienic kolumne punktow z INT na DECIMAL i po problemie.

..:: THE-FOE ::..

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Aloy

Wielkie sorki, że odgrzebuję ten stary temat, ale też się nad tym kiedyś zastanawiałem ;)
      Piszę to jednak żartem oczywiście, bo raz, że nawet nie chciałoby mi się tyle formularzy zaczynać i klikać, a dwa, że straszne to naciągactwo by było.

Swoją drogą przy okazji tego odświeżonego tematu, ponownie apeluję o zmienienie punktacji dla obsad i ekip. Ja wiem, że może to spowodować zakorkowanie weryfikacji, ale jednak. To naprawdę jest harówka i dodatkowo dużo większe narażenie na zrobienie błędu niż w przypadku innych treści.

Przy okazji chciałbym zaapelować o uzupełnianie możliwie wszystkich treści filmu, a nie wybiórczo. Nie mówię, że od razu cały film od A do Z, ale na przykład cała obsada, a nie jeden czy dwóch aktorów. Wszystkie wytwórnie, a nie tylko te co widnieją na stronie głównej itp.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za odgrzebanie tematu.

EDIT
      Przy okazji, gdyż nie chcę zakładać dla takiej duperelki osobnego postu, pytanko, czy jest przewidziane w przyszłości dodanie do soundtracku atrybutu uncreditet, bo na razie nie ma, a spotkałem się już z tym kilka razy ?

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@janinkagold ano właśnie ;)

• -
      • +
      • 0