@Adrenochrom
Zgadzam się całkowicie z Tobą. To był jeden z najbardziej unikalnych artystów wszechczasów. Jako Joker na pewno byłby rewelacyjny. Pamiętam go szczególnie z Labiryntu.
Wielki szacun dla gościa, muzę zrobił zespół King Crimson, który nie za wiele ma wspólnego z jego ponadczasową muzą: https://www.youtube.com/watch?v=2JywkrIiXW8, rozpłakałem się, o to oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=bsYp9q3QNaQ
Niech żyje w pokoju :)
EDIT A Lemmy poprawił:
https://www.youtube.com/watch?v=J06yQb4lbPk
Niech oboje żyją w pokoju :)
Wszechstronnie utalentowany artysta, znakomity wokalista, multiinstrumentalista, autor tekstów oraz świetny aktor. Szkoda, że nie zagrał w większej ilości filmów, byłby np. świetny w roli Jokera w "Batmanie". Miał bardzo ciekawą i unikalna barwę głosu. Polecam zwłaszcza album "Station to station" na, którym jego zdolności wokalne osiągnęły szczyt.