Katalog seriali

Przeszukaj katalog

Katalog seriali z całego swiata. Możesz wyszukać, sortować i filtrować seriale by znaleść te które najbardziej odpowiadają Twojemu gustowi. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Żółwie staną przed wyzwaniem jak nigdy dotąd, ponieważ Leo, Raph, Donnie i Mikey po raz pierwszy stawiają czoła samotnie. W obliczu nowych zagrożeń i współpracując ze starymi sojusznikami, Żółwie odkryją, kim naprawdę są, gdy nie będą miały u boku swoich braci.
Minie jeszcze sto lat, zanim powstanie Imperium. Zakon Jedi i Republika Galaktyczna prosperują, nietknięte wojną. W tym czasie ma miejsce tajemnicze morderstwo, po którym Mistrz Jedi musi stawić czoła znanej mu z przeszłości niebezpiecznej wojowniczce.

Queenie

0,0
Queenie Jenkins to 25-letnia Brytyjka jamajskiego pochodzenia mieszkająca w południowym Londynie, stykająca się z dwiema kulturami i niepasująca do żadnej z nich. Po trudnym rozstaniu ze swoim wieloletnim chłopakiem Queenie szuka pocieszenia wszędzie tam, gdzie nie powinna, i zaczyna zdawać sobie sprawę, że musi stawić czoła przeszłości. Serial oparty jest na bestsellerowej powieści Candice Carty-Williams.


W 1942 r. Lali, młody słowacki Żyd (Jonah Hauer-King), trafia do obozu Auschwitz-Birkenau. Wkrótce po przybyciu zostaje wyznaczony do roli „tätowierera” – jednego z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na przedramionach współwięźniów. Tam pewnego dnia poznaje Gitę (Anna Próchniak) i rozkwita między nimi miłość, która jest silniejsza niż otaczająca ich przerażająca rzeczywistość. Para jest zdeterminowana, żeby chronić siebie nawzajem i wspólnie przetrwać. Po 60 latach Lali (Harvey Keitel), teraz już w dziewiątej dekadzie życia, poznaje początkującą pisarkę, Heather Morris (Melanie Lynskey). Niedawno owdowiały mężczyzna znajduje w sobie odwagę, aby opowiedzieć światu swoją historię.
Doktor ze swoją towarzyszką, Ruby Sunday, podróżują w TARDIS – wehikule czasu o wyglądzie policyjnej budki – przez przestrzeń i czas. Zawitają do XIX-wiecznej Anglii, odwiedzą zrujnowane wojnami planety z przyszłości. Po drodze spotkają wielu przyjaciół, ale i wrogów, między innymi przerażającego Bogeymana oraz najpotężniejszego przeciwnika, jakiego Doktor kiedykolwiek miał.

Silos

7,2
W toksycznej dystopijnej przyszłości, w której społeczność żyje w gigantycznym silosie setki pięter głęboko pod ziemią, mężczyźni i kobiety żyją w społeczeństwie pełnym przepisów, które ich zdaniem mają ich chronić.

Rozdzielenie

7,4
8,5
Mark zarządza zespołem pracowników, których wspomnienia związane z pracą i życiem osobistym zostały rozdzielone w wyniku zabiegu. Gdy po pracy zjawia się w jego życiu tajemniczy kolega, Mark zaczyna stopniowo odkrywać prawdę na temat ich zawodów.
Serial podąża za pogrążonym w żałobie terapeutą, który zaczyna łamać zasady i mówić swoim klientom dokładnie to, co myśli. Ignorując swoje wykształcenie i etykę, dokonuje ogromnych, burzliwych zmian w życiu ludzi… w tym we własnym.
Storm i Wolverine próbują kontynuować działalność X-Men, jednak Sinister chce temu zapobiec. W międzyczasie Magneto pragnie zastąpić Charlesa Xaviera. Akcja toczy się kilka lat po zakończeniu oryginalnej serii.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…