Akcja 2012

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 59 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Akcja z 2012 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Strażacy, członkowie oddziału ratunkowego i paramedycy z Jednostki Straży Pożarnej nr 51 w Chicago ryzykują swoim życiem, aby ratować ludzi z pożarów, wypadków i innych groźnych sytuacji. Codziennie w pracy muszą zmagać się z ogromnym stresem, co negatywnie odbija się na ich życiu prywatnym. Mimo kłótni pomiędzy szefami zespołów, strażacy zapominają o swoich niesnaskach, kiedy idzie o ratowanie ludzkiego życia.

No Limit

6,7
Ciężka choroba zmusza Vincenta Libérati do porzucenia pełnego przepychu i niebezpiecznych sytuacji życia tajnego agenta i powrotu do Marsylii, by być blisko dorastającej córki, Loli, i byłej żony, Alexandry. W zamian za możliwość wzięcia udziału eksperymentalnej kuracji, Vincet zgadza się dołączyć do Hydry, tajnej organizacji, która na Riwierze Francuskiej walczy z przestępczością zorganizowaną. Wyzwania w życiu zawodowym nie ustępują tym w życiu prywatnym - Vincent wciąż czuje coś do Alexandry i próbuje zrozumieć nastoletnią Lolę.
Bezwzględna dyktator rządzi zrujnowanymi po globalnym konflikcie Stanami Zjednoczonymi. Konspiratorzy tworzą oddział zabójczych cyborgów, aby ukrócić tyranię.


Metal Hurlant Chronicles to angielskojęzyczny serial science fiction produkcji belgijsko-francuskiej. Fabuła została oparta na francuskich komiksach Metal Hurlant. Każdy z odcinków to oddzielna historia - akcja rozgrywa się na innej plancie, inna jest również obsada. Jedyne, co je łączy, to meteoryt Metal Hurlant, który mija planetę.
Kolejne pokolenia rodziny Joestarów, w której wszyscy noszą ten sam przydomek, mierzą się z nadnaturalnymi przeciwnikami w różnych okresach historycznych.
2 lata po wydarzeniach z pierwszej części, Zack (dubbing: Gracjan Gornig) i Ryan (dubbing: Dawid Dworaczek) - znany jako Ghost - prowadzą spokojne życie robiąc wciąż to, co potrafią najlepiej - kraść wozy. Pewnego dnia dostają zlecenie na trzy najbardziej pożądane wozy w Liberty City. Podczas kradzieży jednego z nich zauważa to jeden człowiek - Pretor (dubbing: Adam Nowicki). Człowiek impulsywny, którego najmniejszy szmer potrafi zdenerwować. Od tej pory Zack i Ghost mają na karku nie tylko jego, ale także jego przyjaciół. Lecz zadanie pozostaje zadaniem. Czy główni bohaterowie dostarczą trzy wozy i wyjdą z tego cało?

Kingdom

0,0
Akcja dzieje się w starożytnym chińskim królestwie Quin. Trwa okres Walczących Państw. Historia przedstawia dwie sieroty, Shina i Hyou, które marzą o tym, by pewnego dnia sprawdzić się na polu walki. Hyou zostaje jednak zabrany do pałacu przez ministra, znajdując się po przegranej stronie walki o władzę. Ledwo uchodzi z życiem i udaje mu się wrócić do wioski. W międzyczasie Shin spotyka chłopca o imieniu Ei Sei, który wygląda bardzo podobnie jak jego przyjaciel. Jest on władcą królestwa i dąży do stania się cesarzem.
Serial składa się z krótkich odcinków pokazujących przyszłość ziemskiej cywilizacji z punktu widzenia zagrożeń obecnych już w dzisiejszych czasach jak np. problemy energetyczne, informatyczne czy przestępczość.
Fantastyczny i przyszłościowy świat Remnant jest wypełniony żarłocznymi potworami, zdradliwym terenem oraz całą masą innych niebezpieczeństw. Na szczęście Akademia Beacon szkoli Łowców i Łowczynie do walki ze złem, a Ruby, Weiss, Blake i Yang są gotowi na pierwszy dzień zajęć.
Historia Carmen Roty-Majewskiej, która po śmierci męża-gangstera musi wejść w przestępczy świat.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…