Akcja 2016

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 38 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Akcja z 2016 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Wciągający serial o ambitnej studentce prawa, która zaczyna zarabiać na życie jako dziewczyna do towarzystwa.
Nocny Recepcjonista przedstawia historię Jonathana Pine’a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza brytyjskich służb specjalnych, który pracuje w luksusowych hotelach. Pine został zrekrutowany przez agentkę Sophie, która przekazuje mu tajne informacje o poszukiwanym handlarzu bronią (Hugh Laurie). Akcja przyspiesza tempa kiedy Pine próbuje wkupić się w łaski złoczyńcy i dowieść jego winy, dokonuje on infiltracji organizacji Ropera i jednocześnie chce pomścić śmierć kobiety.
Rip Hunter przenosi się w czasie, aby zebrać drużynę superbohaterów, którzy spróbują przeciwstawić się nieśmiertelnemu despocie zwanym Vandal Savag.


Queen of the South śledzi losy młodej Meksykanki - Teresy Mendozy (Alice Braga), kobiety zmuszonej do ucieczki z kraju, gdy jej chłopak Guero, diler narkotykowy zostaje zamordowany. Po zamieszkaniu w Stanach Zjednoczonych, Teresa wpada na pomysł doprowadzenia do upadku kartelu narkotykowego, który przyczynił się do śmierci jej chłopaka. Wkrótce rozpoczyna działania zmierzające do jego realizacji. Wkrótce, nieoczekiwany splot wydarzeń sprawia, że kobieta staje na czele organizacji, którą starała się zniszczyć.

MacGyver

5,1
Nowe wcielenie klasycznego serialu, jest sensacyjno-przygodowym dramatem telewizyjnym, opowiadającym o 20-letnim Angusie "Macu" MacGyverze, który współtworzy tajną organizację w ramach amerykańskiego rządu. W jej ramach wykorzystuje swój niezwykły talent do niekonwencjonalnego rozwiązywania problemów i bogatą wiedzę naukową, żeby ratować ludzi.

Strzelec

6,6
Były snajper Marines powraca do służby, aby udaremnić zamach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wkrótce zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił.
U Harmidomskich życiem rządzi chaos. I nic dziwnego, skoro w domu mieszka nie tylko nastoletni Hirek, ale i dziesięć jego sióstr, z których jedna jest lepsza od drugiej.
Zwykły chłopiec ratuje pewnego łobuza przed Złoczyńcą i w nagrodę dostaje supermoc, dzięki której może zostać uczniem szkoły dla bohaterów.

Frontier

6,9
Dramat ukazujący walkę o kontrolę nad handlem futrami w osiemnastowiecznej Ameryce Północnej.
Grupa nastolatków rozpoczyna partyzancką walkę z armią, która najechała ich kraj.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…