Akcja 2023

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 66 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Akcja z 2023 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Wysokooktanowa komedia akcji o zmotoryzowanym outsiderze, któremu zaoferowano szansę na lepsze życie, ale tylko wtedy, gdy uda mu się dostarczyć tajemniczą paczkę przez postapokaliptyczne pustkowia. Z pomocą sprytnego złodzieja samochodów będzie musiał stawić czoła dzikim maruderom prowadzącym pojazdy zniszczenia i innym niebezpieczeństwom na otwartej drodze, w tym obłąkanemu klaunowi siedzącemu za kierownicą znajomej ciężarówki z lodami. Serial na postawie przebojowej serii gier wideo Sony Interactive.
Zainspirowany bestsellerowymi książkami R.L. Stine'a serial „Gęsia skórka” przedstawia losy pięciu licealistów, którzy odkrywają ponurą tajemnicę śmierci nastoletniego chłopca o imieniu Harold Biddle sprzed trzydziestu laty. Poznają oni również mroczne sekrety z przeszłości swoich rodziców. Zawarte efekty świetlne mogą mieć wpływ na widzów wrażliwych na światło.
Percy Jackson wyrusza na niebezpieczną misję. Umykając potworom i wywodząc w pole bogów, podróżuje przez całą Amerykę, aby odszukać należący do Zeusa piorun piorunów i zapobiec wojnie totalnej. Misja, w której towarzyszą mu Annabeth i Grover, przybliży Percy’ego do odpowiedzi na nurtujące go pytania: jak ma się odnaleźć w świecie, w którym czuje się obcy, i jak może poznać swoje przeznaczenie.


Berlin

7,1
W złotych czasach, przed wydarzeniami z Domu z papieru, Berlin i jego zdolny gang zbierają się w Paryżu, żeby zaplanować jeden z najambitniejszych skoków w historii.
Podczas monitorowania linii alarmowej czujny agent FBI odbiera telefon, który pogrąża go w śmiertelnym spisku z udziałem kreta w Białym Domu.
Szukając wybawienia w zemście na białym ojcu, który uczynił ją wyrzutkiem w Japonii okresu Edo, młoda wojowniczka podąża krwawą ścieżką ku swojemu przeznaczeniu.
Wrobiony w morderstwo przez potężne siły mające możliwość wpływania na populacje i kontrolowania ich, korporacyjny szpieg John Weir walczy o demokrację.
Wiosną 1945 r. w tajemniczym szpitalu Ongseong w Gyeongseong bogaty przedsiębiorca i policyjna tajniaczka walczą o przetrwanie, broniąc się przed potworami zrodzonymi z ludzkiej chciwości.

Ahsoka

6,7
Imperium upadło. Dawna Jedi, Ahsoka Tano, próbuje odkryć źródło zła zagrażającego wyniszczonej wojną galaktyce.
Pokolenie V to osadzony w świecie serialu The Boys nowy serial, który przedstawia losy utalentowanych uczniów jedynego w USA college’u dla superbohaterów. Ich kręgosłup moralny czeka próba — walczą bowiem o pozycję w rankingu i szansę na dołączenie do Siódemki, elitarnej grupy superbohaterów Vought International. Gdy na jaw wychodzą sekrety szkoły, uczniowie muszą dokonać wyboru.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…