Akcja 2024

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 25 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Akcja z 2024 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Fallout

7,5
Serial oparty na jednej z najwspanialszych serii gier wideo wszech czasów, Fallout to opowieść o posiadaniu i nieposiadaniu w świecie, w którym nie ma już prawie nic do stracenia. 200 lat po apokalipsie mieszkańcy luksusowych schronów przeciwatomowych są zmuszeni powrócić do napromieniowanego piekła, które pozostawili ich przodkowie i są zszokowani odkryciem niesamowicie złożonego, radośnie dziwnego i bardzo brutalnego wszechświata, który na nich czeka.
Niezidentyfikowane pasożyty gwałtownie atakują ludzi i zdobywają władzę. Ludzkość musi zacząć walkę z narastającym zagrożeniem.
Eddie Horniman nieoczekiwanie dziedziczy pokaźną wiejską posiadłość swojego ojca – tylko po to, by odkryć, że jest ona częścią tajnego imperium konopi indyjskich. Co więcej, wiele podejrzanych postaci z brytyjskiego półświatka chce mieć udział w tej operacji. Zdeterminowany, by wyrwać swoją rodzinę ze szponów, Eddie próbuje bawić się z gangsterami w ich własną grę. Jednak w miarę jak zostaje wciągnięty w świat przestępczości, zaczyna go lubić.


X-Men '97

0,0
Storm i Wolverine próbują kontynuować działalność X-Men, jednak Sinister chce temu zapobiec. W międzyczasie Magneto pragnie zastąpić Charlesa Xaviera. Akcja toczy się kilka lat po zakończeniu oryginalnej serii.
Woda. Ziemia. Ogień. Powietrze. Cztery narody żyły kiedyś w harmonii, a Awatar, pan wszystkich czterech żywiołów, utrzymywał między nimi pokój. Ale wszystko się zmieniło, gdy Naród Ognia zaatakował i unicestwił Nomadów Powietrza, co było pierwszym krokiem magów ognia w kierunku podboju świata. Ponieważ obecna inkarnacja Awatara jeszcze się nie pojawiła, świat stracił nadzieję.
Nell Jackson, bystra i odważna młoda kobieta, zostaje wrobiona w morderstwo i nieoczekiwanie staje się najsłynniejszą bandytką w XVIII-wiecznej Anglii. Ale kiedy pojawia się magiczny duch o imieniu Billy Blind, Nell zdaje sobie sprawę, że jej przeznaczenie jest większe, niż kiedykolwiek sobie wyobrażała.
Wybuchowa historia zemsty Ninja Kamui opowiada historię byłego członka klanu ninja, którego prześladują brutalne morderstwa jego rodziny. Tymczasem agent FBI i jego początkujący partner również pracują nad zbadaniem morderstw i odkryciem rozległego globalnego spisku.
Dwójka samotnych nieznajomych dostaje pracę w tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie szpiega, bogactwo, podróże po świecie i wymarzoną kamienicę na Manhattanie. Haczyk: nowa tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako Pan i Pani John i Jane Smith. Teraz John i Jane co tydzień wykonują ryzykowne misję, jednocześnie stając przed nowym kamieniem milowym w związku. Ich skomplikowana przykrywka staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy zaczynają żywić do siebie prawdziwe uczucia. Co jest bardziej ryzykowne, szpiegostwo czy małżeństwo?
Śledztwo w sprawie szokującej zbrodni stawia szanowanego mistrza Jedi przeciwko niebezpiecznej wojowniczce z jego przeszłości. Podążając mroczną ścieżką natykają się na kolejne wskazówki, natomiast złowrogie siły ujawniają, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje na pierwszy rzut oka.
W pełnym przestępczości Gotham City, Amanda Waller, szefowa A.R.G.U.S., zebrała grupę notorycznych przestępców na misję: Harley Quinn, Deadshot, Peacemaker, Clayface i King Shark. Ci super-złoczyńcy DC zostają wysłani do nieziemskiej krainy, która jest połączona z tym światem przez bramę. To świat mieczy i magii, w którym szaleją orki, a niebem rządzą smoki – ISEKAI.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…