Animowany 1972

Przedstawiamy listę 23 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Animowany z 1972 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Pies, kot i... 7.0

Pies i kot, naturalni wrogowie, spotykają się w różnych sytuacjach. Kot, który chodzi własnymi ścieżkami, podejmuje różne prace: na wsi, w lesie, w miasteczku, w przydrożnym zajeździe. Wszędzie w tych miejscach pies jest jego szefem. Różne charaktery, przyzwyczajenia i gusty powodują rożne zachowania.

Nowe przygody Scooby Doo 6.9

Aby rozwiązać kolejną zagadkę, Scooby-Doo i jego przyjaciele będą potrzebowali wyjątkowej pomocy. Tym razem członkowie legendarnej drużyny koszykarskiej - Globetrotterzy z Harlemu - pomogą członkom Mystery Inc.


Wędrówki Pyzy 7.0

Mała Pyza ucieka z wiejskiej chaty, przyodziewa folklorystyczny strój i wędruje przez całą Polskę przeżywając po dradze liczne ciekawe przygody.

Kiwaczek

Krokodyl Gena ma urodziny. Z tej okazji serdeczne życzenia składa mu Czeburaszka i obdarowuje go prezentem. Następnie przyjaciele próbują zbudować ogródek jordanowski i pomagają pionierom zbierać złom.

Słowa kluczowe