Animowany 1972

Przedstawiamy listę 21 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Animowany z 1972 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Pies, kot i... 7.5

Pies i kot, naturalni wrogowie, spotykają się w różnych sytuacjach. Kot, który chodzi własnymi ścieżkami, podejmuje różne prace: na wsi, w lesie, w miasteczku, w przydrożnym zajeździe. Wszędzie w tych miejscach pies jest jego szefem. Różne charaktery, przyzwyczajenia i gusty powodują rożne zachowania.


Reksio 7.2

Mały, sympatyczny piesek Reksio, mieszka w budzie na pewnym podwórku. Czasem chodzi na dalsze wyprawy, innym razem przeżywa różne przygody blisko swojego domu.

Nowe przygody Scooby Doo 7.0

Aby rozwiązać kolejną zagadkę, Scooby-Doo i jego przyjaciele będą potrzebowali wyjątkowej pomocy. Tym razem członkowie legendarnej drużyny koszykarskiej - Globetrotterzy z Harlemu - pomogą członkom Mystery Inc.

Wędrówki Pyzy 8.0

Pyza, ulepiona przez wiejską gospodynię, nie chciała skończyć na talerzu. Przy pierwszej sposobności wyskakuje z garnka i ucieka w szeroki świat. Ponieważ jest z natury ciekawska, wszędzie, gdzie trafi, wędrując po Polsce, podgląda ludzi i przyrodę. Zawsze zadowolona i uśmiechnięta spotyka po drodze przyjaciół, z którymi przeżywa wiele przygód.

Kiwaczek

Krokodyl Gena ma urodziny. Z tej okazji serdeczne życzenia składa mu Czeburaszka i obdarowuje go prezentem. Następnie przyjaciele próbują zbudować ogródek jordanowski i pomagają pionierom zbierać złom.

Słowa kluczowe