Animowany 2002

Przedstawiamy listę 66 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Animowany z 2002 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

.hack//Sign 6.5

Niedaleka przyszłość, zostaje stworzona gra internetowa MMORPG o nazwie "The World", na której znajdują się miliony graczy z całego świata, tu też rozgrywa się dramat głównego bohatera, Tsukasy. Okazuje się, że jest on uwieziony w grze i nie może się z niej wylogować, w rozwikłaniu tej zagadki chcą mu pomóc inni gracze...

Mali odkrywcyJaś Fasola animowany 6.6

Jaś Fasola wiecznie ma przeróżne wypadki. Żyje w mieszkaniu wynajętym od Pani Wicket, która jest wiecznie naburmuszona i wiecznie niszczy rzeczy, które należą do Fasoli. Na szczęście Jaś ma Misia, swego wiernego kompana. Traktuje go jak ukochane zwierzątko i wszędzie ze sobą zabiera. Katastrofom nie ma końca! Animowana wersja komedii o Jasiu Fasoli ukazuje naszego dzielnego bohatera w przeróżnych sytuacjach: w czasie remontu domu, w czasie wyścigu (który koniecznie chce wygrać), czy wreszcie – powodującego okropne zamieszanie w domostwie pewnej nobliwej damy.

Naruto 7.4

Naruto, uczeń prestiżowej Akademii Ninja ma przed sobą jeden cel: być przywódcą klanu. Nie wie jednak, że w nim samym kryje się straszny sekret. Wiele lat temu pewien demon pustoszył kraj. Ówczesny przywódca klanu pokonał go ukrywając jego ducha w brzuchu nowonarodzonego dziecka. Tym dzieckiem był Naruto – przez swój sekret dla mieszkańców wioski wyklęty i traktowany z pogardą. Czy Naruto pokona przeznaczenie i odzyska dobre imię?

Kidô senshi Gundam Seed

Wojna między Koordynatorami z ZAFT'u, a Naturalnymi z sił Ziemskich trwa już 11 miesięcy. Kira Yamoto to młody Koordynator, który wyemigrował na Heliopolis, kolonię neutralną, by uciec przed wojną. Jego życie zmienia się całkowicie w dniu w którym siły ZAFT'u zaatakowały kolonię, by zdobyć pięć prototypów Mobile Suita, które potajemnie zbudowano w kolonii dla sił Aliantów. W momencie kiedy ZAFT atakował, Kira stanął oko w oko ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Asranem Zalą, walczącym po stronie ZAFT'u.

12 królestw

Yoko Nakajima wiedzie nieszczęśliwe życie przeciętnej uczennicy japońskiego liceum do czasu, gdy zaczyna mieć krwawe sny oraz halucynacje, a jej włosy niespodziewanie zmieniają kolor na czerwony. Apogeum dziwnych wydarzeń jest spotkanie z tajemniczym mężczyzną imieniem Keiki, który przysięga dziewczynie swą wierność i obdarowuje ją magicznym mieczem. Uciekając przed hordą złowieszczych bestii, Keiki przenosi Yoko oraz dwójkę jej szkolnych znajomych do alternatywnego świata, przypominającego starożytne Chiny. Tutaj niespodziewanie zostają rozdzieleni. Od tego momentu Yoko musi sama poradzić sobie w zupełnie obcym i wrogim dla niej świecie oraz odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie.

Saishû heiki kanojo

Shuji i Chise są dwójką studentów z liceum Hokkaido, którzy właśnie zaczynają nawiązywać bliższą znajomość. Wtedy bez żadnego ostrzeżenia eskadra terrorystów z obcego kraju zaczyna bombardować miasto Sapporo. Wydaje się, że nie ma żadnej nadziei kiedy nagle obce bombowce zostają zniszczone przez tajemnicze czerwone światło.

Słowa kluczowe