Animowany 2013

Przedstawiamy listę 72 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Animowany z 2013 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Rick i Morty 8.1

Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.

Steven Universe 3.7

Uwierz w Stevena! Steven Universe to pół-człowiek, pół-klejnot, który uczy się ratować świat dzięki magicznym mocom, które pochodzą z jego pępka. Steven nie jest tak silny ani mądry jak inne Klejnoty.

Max Steel 6.0

Serial opowiada o losach szesnastoletniego Maxwella McGratha, który pewnego dnia odkrywa, że jego ciało potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną turboenergię, której nadmiar może doprowadzić do eksplozji ciała chłopaka. Max musi współdziałać z techno-organicznym kosmitą o nazwie STEEL, aby móc kontrolować i okiełznać tę niezwykłą moc.


Blok Ekipa 5.2

Pod blokiem na dzielni stoją Wojtas, Spejson i Walo. Piją, jarają i szukają dymu, gdzie się da. Klnąc siarczyście, komentują polską rzeczywistość.

Inwazja Kórlików

Na Ziemię docierają rozwydrzone kórliki, siejąc spustoszenie na całym świecie. Ich cel? Zwalczyć potężnego wroga i przeżyć mnóstwo przygód.

Shingeki no kyojin 7.7

Słowa kluczowe