Animowany 2023

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 65 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Animowany z 2023 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Młodzi Jedi: Kai, Lys i Nubs razem uczą się na planecie Tenoo i przeżywają przygody, przemierzając galaktykę razem z doświadczoną pilotką Nash na pokładzie Karmazynowego Jastrzębia!
Kiedy ich środek transportu zostaje uszkodzony przez rozbłysk słoneczny, załoga międzygwiezdnego frachtowca trafia do niezbadanego i obcego świata. Teraz muszą walczyć o zbudowanie nowego stylu życia na tej pięknej, choć bezlitosnej planecie. Z czasem zaczynają również poznawać jej prawdziwą naturę.
Szukając wybawienia w zemście na białym ojcu, który uczynił ją wyrzutkiem w Japonii okresu Edo, młoda wojowniczka podąża krwawą ścieżką ku swojemu przeznaczeniu.


Velma

5,1
Historia Velmy Dinkley, niedocenionego mózgu gangu Scooby-Doo Mystery Inc. Oryginalna i humorystyczna opowieść ukazuje złożoną i barwną przeszłość jednej z najbardziej lubianych amerykańskich entuzjastek zagadek.
Grupa rozbitków spotyka na południowym Pacyfiku mnóstwo przerażających istot na czele z rządzącą wyspą ogromną małpą — Kongiem.
Dwoje młodych poszukiwaczy przygód zwiedza nowe krainy, odkrywa dawne sekrety i spotyka Pokémony — oraz Poké Balle — których nigdy dotąd nie widzieli!
Ninja Gabimaru zostaje skazany na śmierć, jednak wszelkie formy wykonania egzekucji kończą się fiaskiem. Przy życiu trzyma go miłość do żony. Mężczyzna zostanie ułaskawiony, jeśli uda mu się sprowadzić eliksir życia z wyspy Shinsekyo, dzięki któremu rzekomo można zyskać nieśmiertelność. Problem polega na tym, że nie jest jedynym skazanym przydzielonym do tego zadania, a tajemniczy zakątek lądu skrywa wiele niespodzianek i niebezpieczeństw.
Spojrzenie na życie afroamerykańskich rodziców, pokolenia milenialsów, Stephena Love i Angeli Young, gdy doświadczają wzlotów i upadków współczesnego życia. Angela, która znajduje się w remisji po walce z rakiem, stara się pogodzić pracę stylistki z wymogami rodzicielstwa, podczas gdy Stephen próbuje rozpocząć karierę muzyka w niezwykle konkurencyjnej branży. Ta zgrana rodzina z Chicago, wraz ze swoją nieustraszoną córką Zuri, łączy karierę, małżeństwo, rodzicielstwo, kwestie społeczne i dynamikę wielopokoleniową, starając się zapewnić sobie lepsze życie.
Starożytna przepowiednia i Królowa Voodoo stawiają niedopasowanych nastolatków na czele ocalenia Nowego Orleanu przed największym demonicznym zagrożeniem, z jakim boryka się on od prawie dwóch stuleci. Ale szczerze? Uratowanie świata może być łatwiejsze niż zaprzyjaźnienie się.
Odległa przyszłość, rok 5012. Ziemia została celem inwazji obcej cywilizacji i w jej wyniku ludzkość została zdziesiątkowana. Tylko nieliczni ocaleni schronili się w bazach na Księżycu i toczą wojnę o odzyskanie swojej planety. W tym celu wysyłają na misję ratunkową nową jednostkę androidów jako broń ostateczną.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…