Biograficzny 2022

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 10 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Biograficzny z 2022 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

W 1962r. nieustraszona szefowa kuchni i autorka książek kucharskich Julia Child zaczyna gościć w amerykańskich domach, dzięki programowi The French Chef, który stał się pionierem współczesnych programów kulinarnych.
Maria Antonina, jakiej nie znacie. Dzieje żony francuskiego króla Ludwika XVI z czasów, gdy będąc młodą kobietą, stawiała pierwsze kroki w Wersalu jako charyzmatyczna i wolna osoba, wyprzedzająca epokę.
Travis Kalanick (Joseph Gordon-Levitt) przemienia swój start-up w gigantyczną firmę, która rewolucjonizuje rynek transportowy. Opowieść o wzlotach i upadkach firmy Uber.


Rok 1988. U Silvio Santosa, jednego z największych prezenterów brazylijskiej telewizji, zdiagnozowano poważny problem ze strunami głosowymi, który pozbawi go głosu. Strach przed zejściem ze sceny przywołuje wspomnienia z jego kariery: od dzieciństwa, gdy był handlarzem ulicznym, po walkę o koncesję na kanał telewizji SBT w czasach dyktatury wojskowej.
Przedsiębiorca dołącza do tajnej misji rządowej, której celem jest schwytanie koreańskiego bossa narkotykowego w Ameryce Południowej. Na podstawie prawdziwej historii.
Serial dokumentalny opowiada historię Saïda M'Roumbaby, syna imigrantów z Komorów, urodzonego w północnej części Marsylii, a obecnie jednego z najpopularniejszych francuskich artystów. Serial zdradza klucz do sukcesu rapera - przyjaźń na śmierć i życie, która połączyła go z trójką innych artystów występujących w tej sadze - Matéo, Mejem oraz Djamalim.
Wbrew przeciwnościom losu Arelys Henao realizuje swoje marzenie o karierze wokalnej w pełnym muzyki dramacie zainspirowanym młodością tej kolumbijskiej legendy.
Od blokowisk po największe paryskie sale koncertowe. Ten serial opowiada o dwóch nastoletnich przyjaciołach, od których zaczęła się historia hip-hopu we Francji.
Przedstawione w tym zmysłowym serialu historie niezwykle groźnych, seksownych i kultowych monarchów to nowe spojrzenie na dzieje brytyjskiej rodziny królewskiej.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…