Dokumentalny 2004

Przedstawiamy listę 61 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dokumentalny z 2004 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Kobiety, które zabijają

Serial pt. Kobiety, które zabijają zajmuje się przypadkami morderstw popełnionych przez kobiety, analizując przyczyny i motywy ich działania. Te szokujące, ale prawdziwe historie burzą nasze wyobrażenie o zbrodni i przestępcach. Bohaterami odcinków, których akcja toczy się w małych, niepozornych miasteczkach lub na przedmieściach, są zwykłe, przeciętne kobiety z typowymi problemami i marzeniami. Co popycha do zbrodni te na pozór najnormalniejsze w świecie kobiety?


Mieszkańcy Średniowiecza 10.0

Serial w zabawny sposób prezentuje życie ośmiu średniowiecznych grup społecznych. Terry Jones wraz z Alan'em Ereirą omawia obowiązki i przywileje : chłopa, mnicha, damy, minstrela, rycerza, alchemika, banity oraz króla.

Prawdziwy horror 9.0

Serial dokumentalny w którym, Anthony Head przeprowadza wywiady z naukowcami, historykami oraz znawcami zjawisk paranormalnych żeby poznać przyczyny powstania u ludzi wiary w czary, wampiry, wilkołaki, demony i zombie.

Słowa kluczowe