Dokumentalny 2022

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 37 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dokumentalny z 2022 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Philomena Cunk pokazuje, co ludzkości wyszło, a co niekoniecznie, w tym dowcipnym paradokumencie o historii cywilizacji.
Serial dokumentalny typu "cinéma vérité" oparty na kolumnie New York Magazine o seksie i randkach. Każdy odcinek ma strukturę pamiętnika, splatając historie dwóch osób i przedstawiając tydzień z ich życia.
Ten niezwykły serial dokumentalny Jona Favreau i producentów „Zielonej planety” pozwala w nowatorski sposób podziwiać cuda natury. Przenieś się 66 milionów lat wstecz, gdy dostojne dinozaury i inne niesamowite stworzenia chodziły, pływały i latały po naszej planecie.


Łowcy burz, ofiary i ratownicy opowiadają o wulkanach, tornadach, huraganach i trzęsieniach ziemi, dzieląc się swoimi wstrząsającymi doświadczeniami.
Dokument podąża za aktorką i aktywistką Evan Rachel Wood, która wykorzystuje swoje doświadczenie ofiary przemocy domowej, aby wymierzyć sprawiedliwość, leczyć rany i odzyskać prawo do swojej historii.
Piłkarz Senzo Meyiwa był bohaterem narodowym w RPA, a jego śmierć wstrząsnęła krajem. Kto i dlaczego go zabił? Twórcy serialu dokumentalnego analizują dostępne dowody.
Co by było, gdybyśmy mogli zajrzeć w przyszłość i zobaczyć, jak technologia wpłynie na każdy aspekt naszego codziennego życia – od tego, jak hodujemy zwierzęta i uprawiamy rośliny, po to, co jemy i jak umawiamy się na randki? Możemy powinniśmy oczekiwać od przyszłości więcej niż obiecują nam dystopijne wizje science fiction? Serial „Wizje przyszłości” ujawnia zaskakujące, osobiste prognozy dotyczące reszty naszego życia — i życia przyszłych pokoleń.
Sir David Attenborough zaprasza na magiczną wyprawę przez bujny świat roślin. Na co dzień nie dostrzegamy jego piękna, a skrywa on wiele zaskakujących zjawisk oraz setki niesamowitych bohaterów. Rośliny żyją własnym tajemniczym życiem, które możemy podejrzeć z bliska tylko za pośrednictwem obiektywów specjalistycznych kamer.
Spisek, oszustwo, przemoc, morderstwo… Wirtualne zbrodnie szybko mogą stać się rzeczywistością i przynieść konsekwencje tak globalne, jak sama sieć.
Zobacz, jak młode lwy, słonie, pingwiny, pancerniki i inne zwierzęta stawiają pierwsze kroki oraz uczą się życia w środowisku naturalnym.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…