Dramat 1980

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 16 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dramat z 1980 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Dom

7,4
Dzieje mieszkańców kamienicy przy ul. Złotej w Warszawie. Ich losy zostają wplecione w wydarzenia związane z odbudową stolicy oraz nową sytuacją polityczną kraju. Akcja rozpoczyna się wiosną 1945 roku. Jeszcze trwa wojna, z wyzwolonych terenów warszawiacy wyruszają w drogę powrotną do domów. W Warszawie wyląduje również osiemnastoletni Andrzej Talar, do niedawna partyzant, później ochotnik w Wojsku Polskim. W drodze do stolicy poznaje Basię Lawinównę, która podąża do dawnego mieszkania w domu przy ulicy Złotej. Wraz z nią przybywają tu i inni lokatorzy.


Byli kierowcy wyścigowi Ocee i Nick zostają zwerbowani do specjalnego oddziału policji w Los Angeles. Ten oddział to "B.A.D.C.A.T." i zajmuje się kradzieżami samochodów. Paląc więcej gumy i łamiąc więcej zasad niż przestępcy, których ścigają, Ocee i Nick, wraz z piękną Samanthą i zgryźliwym szefem, kapitanem Nathanem, starają się oczyścić ulice miasta.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…