Dramat 1983

Przedstawiamy listę 27 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dramat z 1983 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Drużyna "A" 7.5

Wspaniały serial akcji, przesycony humorem. Grupa "najemników", niesłusznie oskarżona przez sąd wojenny, wykonuje różne misje w imię dobra. Drużyna tworzy genialny przywódca John "Hannibal" Smith, Peck - ponoć przystojny, B.A. Baracus - umięśniony murzyn, mechanik, którego strach przed lataniem jest często wykorzystywanym wątkiem humorystycznym, oraz Murdock, siedzący w zakładzie psychiatrycznym, ale dobry pilot z Wietnamu.

Anette

Anette mieszka w wysokich górach. Jej dzieciństwo nie należy do najprostszych; dziewczynka ma wiele obowiązków. Pewnego dnia jej młodszy brat ulega wypadkowi. Anette obarcza winą za to niefortunne wydarzenie jednego ze swoich przyjaciół, który stara się jak może odzyskać zaufanie towarzyszki zabaw.

Taggart

Detektyw Taggart prowadzi dochodzenia w sprawach makabrycznych morderstw na terenie ponurego miasta Glasgow.


Oshin 7.5

Oshin nie ma łatwego startu w życiu. Już jako dziecko doświadczona przez ogromną biedę, musi wziąć swój los we własne ręce. Zdana na łąskę i niełaskę obcych ludzi stara się godnie żyć i pracować. Jej wytrwałość i ciężka praca sprawiają, że w końcu los się do niej zaczyna uśmiechać.

Autostopowicz

Fikcyjne opowiadania przedstawione w serialu telewizyjnym produkcji HBO. Każda opowieść jest tajemniczym thrillerem.

Hotel

Akcja serialu ma miejsce w eleganckim hotelu "St. Gregory" w San Francisco. Victoria Cabot (Anne Baxter) prowadzi go pod nieobecność właścicielki, Laury Trent (Bette Davis). Gdy Cabot umiera, wtedy Peter McDermott (James Brolin) typuje Christine Francis (Connie Sellecca) na nowego menedżera hotelu...

Lottery!

Przedstawiciel loterii i jego partner IRS spotykają się ze zwycięzcami w całym kraju, aby pokazać jak zmieniło się ich życie po wygranej.

Słowa kluczowe