Dramat 1992

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 37 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dramat z 1992 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Renegat

6,4
Reno Raines zostaje wrobiony w morderstwo przez nieuczciwych policjantów, przeciw którym zeznawał na procesie. Chcąc oczyścić się z zarzutów Reno ucieka by szukać dowodów swojej niewinności. Choć za jego głowę wyznaczono nagrodę, sam staje się łowcą nagród, pracując dla Bobby'ego Six Killera.
Młodociany przestępca, Yusuke Urameshi, umiera, ratując innego chłopca, i otrzymuje szansę na odkupienie swoich win po śmierci jako „detektyw-duch”.


Opowieść o perypetiach tytułowego doktora, jego bliskich, przyjaciół i sąsiadów z alpejskiej wioski w Tyrolu. Bohater "Doktora z alpejskiej wioski" to Thomas Burgner, znany monachijski chirurg. Po śmierci żony, która zginęła w wypadku samochodowym, postanawia porzucić praktykę w wielkim mieście i wraz z 10-letnim synem Maxem przenosi się do Sonnenstein, małej wioski w Alpach Tyrolskich, by tam znaleźć ukojenie i odmianę. Ale tak oczekiwany przez niego spokój okazuje się dość złudny. Doktor musi dołożyć wielu starań, by zdobyć zaufanie mieszkańców wioski, a przede wszystkim przełamać niechęć swego teścia, tamtejszego weterynarza, który obarcza zięcia winą za śmierć swej córki.
Serial o firmie zajmującej się morskim transportem pasażerów między Sztokholmem w Szwecji i Aabo w Finladnii.
Życie policjantów, medyków i mieszkańców Ashfordly i Aidensfield w latach 60.
Akcja filmu rozgrywa się w 1947 roku. Wówczas to aresztowano pierwszych genetyków, którzy okazali się za bardzo postępowi. Serial ukazuje czasy okrutnej i nieudolnej ideologicznej ingerencji w naukę radziecką, czas stłumienia wszystkiego co rozumne i postępowe, w szczególności w genetyce.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…