Dramat 2006

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 164 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dramat z 2006 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Dexter

8,4
Dexter - seryjny morderca zabijający seryjnych morderców. Dexter jest mordercą, lecz wiele osób podziękowało by mu za wymierzenie sprawiedliwości, której sąd nie był w stanie orzec, a raczej nie miał okazji. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Dexter pracuje w polocji! I to w wydziale zabójstw. Jest specem od "krwi". Czy Dexter poradzi sobie z wymierzaniem sprawiedliwości, szukaniem morderców i graniem normalnego człowieka?


Serial ukazujący obraz nietypowej rodziny. Jeden mężczyzna ma trzy żony i siedmioro dzieci. Fabuła krąży wokół waśni wynikających z tej sytuacji. Mimo, że istnieje pewna umowa, ustalająca, przy której z kobiet i kiedy znajdował się będzie mąż, nie udaje się uniknąć sytuacji nieprzyjemnych.
Oś serialu toczy się wokół prywatnego i zawodowego życia pięciorga rodzeństwa. Mimo dzielących ich różnic w charakterach i wyborach, których dokonują na co dzień, bezwarunkowo się wspierają. Testem ich wzajemnego oddania i miłości, w pierwszej serii serialu, była nagła śmierć ojca, która stała się początkiem odkrywania wielu nieprzyjemnych tajemnic otaczających rodzinę.
Właściwie w świecie mody wszystko jest "sezonowe". Style i kolory zmieniają się niemal co roku. Jedyne co zostaje to modelki: super szczupłe i piękne. Betty jest dziewczyną inteligentną, pracowitą i miłą, ale ze swoją pospolitą urodą i nieatrakcyjną figurą nie pasuje do tego świata. Bradford Meads, właściciel i wydawca czasopisma "Mode" przed przekazaniem interesu synowi, zatrudnia jednak Betty w charakterze asystentki. To jest pierwszy krok Betty w świecie mody. Nie jedyny.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…