Dramat 2007

Przedstawiamy listę 179 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dramat z 2007 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Poślubione armii 6.9

Poślubione armii to serial, który opowiada historię czterech kobiet i jednego mężczyzny - łączy ich jedno: ich małżonkowie zatrudnieni są w wojsku. Roxy (Sally Pressman), Claudia Joy (Kim Delaney), Denise (Catherine Bell), Joan (Wendy Davis) oraz Pamela (Brigid Brannagh) muszą się zmierzyć z wieloma wyzwaniami - starają się dopasować do życia, podlegającego wojskowym rygorom, zrozumieć swych partnerów, sprostać wojskowym tradycjom... w pierwszej serii odcinków byliśmy świadkami niewierności, dramatów rodzinnych, płomiennego romansu, bezwzględnej rywalizacji, słyszeliśmy szokujące plotki, dowiadywaliśmy się o rozdzierająco smutnych rozłąkach.

Zorro: La espada y la rosa

Diego (Christian Meier) to idealista, który jako adwokat za wszelką cenę próbuje pokonać niesprawiedliwość. Widząc niepowodzenie swych działań, postanawia wziąć sprway we własne ręce i naprawiać świat za pomocą szpady. Esmeralda (Marlene Favela) jest młodą, piękną dziewczyną, zmuszoną przez swojego ojca Fernanda (Arturo Perniche) do poślubienia starszego mężczyzny. Tuż po zawarciu małżeństwa mąż Esmeraldy umiera, pozostawiając jej cały majątek. Wolna i bogata wyrusza do Ameryki, gdzie spotyka Zorra.


Żniwiarz 7.0

Sam Oliver mieszka z rodzicami i bratem w Seattle. Zawsze zastanawiał się, dlaczego rodzice nie stawiali mu tak wysokich wymagań, jak jego bratu. W swoje 21 urodziny dowiaduje się, iż wiele lat wcześniej, w zamian za uleczenie ze śmiertelnej choroby, jego rodzice zgodzili się odsprzedać jego duszę diabłu. Szatan wyjaśnia Samowi, że musi służyć mu jako łowca głów, tropiąc dusze, które uciekły z piekła. Sam akceptuje swój los i z pomocą przyjaciół rozpoczyna nowe życie odnajdując złe dusze zbiegłe z miejsc swej wiecznej kary.

Najlepsze lata

Słowa kluczowe