Dramat 2023

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 209 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dramat z 2023 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Percy Jackson wyrusza na niebezpieczną misję. Umykając potworom i wywodząc w pole bogów, podróżuje przez całą Amerykę, aby odszukać należący do Zeusa piorun piorunów i zapobiec wojnie totalnej. Misja, w której towarzyszą mu Annabeth i Grover, przybliży Percy’ego do odpowiedzi na nurtujące go pytania: jak ma się odnaleźć w świecie, w którym czuje się obcy, i jak może poznać swoje przeznaczenie.

Silos

7,1
W toksycznej dystopijnej przyszłości, w której społeczność żyje w gigantycznym silosie setki pięter głęboko pod ziemią, mężczyźni i kobiety żyją w społeczeństwie pełnym przepisów, które ich zdaniem mają ich chronić.
Historia przedstawiona w The Last of Us rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.


Maggie (Lauren Cohan) oraz Negan (Jeffrey Dean Morgan) podróżują do postapokaliptycznego Manhattanu, dawno temu odciętego od kontynentu. Rozpadające się miasto jest wypełnione zombiakami i mieszkańcami, którzy uczynili Nowy Jork swoim własnym światem pełnym anarchii, niebezpieczeństwa, piękna i terroru.
Każdego roku w Stanach Zjednoczonych zgłaszanych jest ponad 600 000 zaginięć osób, ale nie wszystkie przypadki otrzymują odpowiednią uwagę. Gabi Mosely i jej zespół zarządzania kryzysowego upewniają się, że zawsze jest ktoś, kto szuka zapomnianych zaginionych osób.

Dreamland

0,0
W nadmorskim miasteczku Margate w Anglii nagły powrót poróżnionej z rodziną siostry wydobywa na wierzch tajemnice, marzenia i złożoność sytuacji kobiet z wielokulturowej rodziny.
Camila poznaje swojego księcia z bajki w aplikacji randkowej. Po idyllicznym romansie chce zrobić mu niespodziankę, ale niespodziewanie zostaje uwięziona w pozornym raju.
Serial „Spryciarz” przedstawia podwójne życie Księcia Złodziei z powieści Charlesa Dickensa, który w latach 50. XIX w. został chirurgiem w Australii, lecz wciąż kusi go półświatek. To zakręcona i lekka opowieść o poszukiwaniu siebie, zdradzie, odkupieniu i miłości.
Oparty na ngrodzonej BAFTA antologii kryminalnej BBC, w której każdy odcinek rozpoczyna się na sali sądowej. Historia jest opowiedziana z punktu widzenia oskarżonego, a widzowie odkrywają powoli, jak zwykły człowiek znalazł się w niezwykłej sytuacji.
Domniemana klątwa zaburza życie nowożeńców, którzy starają się o dziecko, jednocześnie prowadząc własny program telewizyjny.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…