Familijny 2003

Przedstawiamy listę 34 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Familijny z 2003 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Jakub, Jakub

Jakub-Jakub to niesamowity dzieciak z mnóstwem pomysłów na życie. Najmłodszy z piątki rodzeństwa, i mogłoby się wydawać najbardziej dziecinny, a tak naprawdę najmądrzejszy i najsprytniejszy. Jego dwójka przyjaciół: Beauford i Renee pomaga Jakubowi w najbardziej tajemniczych i najtrudniejszych zagadkach, w jakich przyjdzie się stykać młodym "detektywom". W szkole - z upiornymi zagadkami dyrektora "Żarłoka", miłosnymi zalotami nauczycielki i woźnego "Wszy", a także na podwórku ze szkolnymi łobuzami...

Traktor Tom 5.0Sonic X 4.5

Bohaterem serialu jest niebieski jeż – super bohater Sonic. Od dawna toczy zaciętą walkę z przebiegłym Dr Eggmanem. Ten szalony naukowiec pragnie odszukać wszystkie osiem Szmaragdów Chaosu, aby za ich pomocą zdobyć władzę nad światem. W obronie klejnotów Sonicowi pomagają jego przyjaciele Tails – lisek o dwóch ogonach, który potrafi latać, Amy – dziewczyna Sonica, będąca jeżem koloru różowego i Knuckles – czerwona kolczatka.

Zwierzo-zwierzenia 8.0

Serial Nicka Parka w którym o życiu zwierząt opowiadają same zwierzęta. Zwierzęcy eksperci mają wiele do powiedzenia i w formie wywiadu udzieląją informacji, które dotyczą między innymi: pracy z ludźmi czy wizyty u weterynarza.

Świat Raven 6.8

Raven Baxter jest typową nastolatką, chodzącą do szkoły, wprawdzie nie rozróżniającą się od innych dziewcząt. Posiada ona jednak po babci pewien dar - w nieoczekiwanym momencie potrafi przewidzieć przyszłość. O tej tajemnicy wiedzą jedynie jej zwariowani, a dla widzów śmieszni, rodzicie, wredny, młodszy brat Cory, oraz jej przyjaciele - wegetarianka, kochająca zwierzęta Chelsea i typowy "luzak" Eddie. Niestety, niekiedy jej wizje mogą sprawować problemy, dlatego stara się zrobić wszystko by to naprawić.

Słowa kluczowe