Familijny 2003

Przedstawiamy listę 34 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Familijny z 2003 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Jakub, Jakub

Jakub-Jakub to niesamowity dzieciak z mnóstwem pomysłów na życie. Najmłodszy z piątki rodzeństwa, i mogłoby się wydawać najbardziej dziecinny, a tak naprawdę najmądrzejszy i najsprytniejszy. Jego dwójka przyjaciół: Beauford i Renee pomaga Jakubowi w najbardziej tajemniczych i najtrudniejszych zagadkach, w jakich przyjdzie się stykać młodym "detektywom". W szkole - z upiornymi zagadkami dyrektora "Żarłoka", miłosnymi zalotami nauczycielki i woźnego "Wszy", a także na podwórku ze szkolnymi łobuzami...


Sonic X

Bohaterem serialu jest niebieski jeż – super bohater Sonic. Od dawna toczy zaciętą walkę z przebiegłym Dr Eggmanem. Ten szalony naukowiec pragnie odszukać wszystkie osiem Szmaragdów Chaosu, aby za ich pomocą zdobyć władzę nad światem. W obronie klejnotów Sonicowi pomagają jego przyjaciele Tails – lisek o dwóch ogonach, który potrafi latać, Amy – dziewczyna Sonica, będąca jeżem koloru różowego i Knuckles – czerwona kolczatka.

Świat Raven 6.7

Raven Baxter jest typową nastolatką, chodzącą do szkoły, wprawdzie nie rozróżniającą się od innych dziewcząt. Posiada ona jednak po babci pewien dar - w nieoczekiwanym momencie potrafi przewidzieć przyszłość. O tej tajemnicy wiedzą jedynie jej zwariowani, a dla widzów śmieszni, rodzicie, wredny, młodszy brat Cory, oraz jej przyjaciele - wegetarianka, kochająca zwierzęta Chelsea i typowy "luzak" Eddie. Niestety, niekiedy jej wizje mogą sprawować problemy, dlatego stara się zrobić wszystko by to naprawić.

Z życia nastoletniego robota

Jenny (a właściwie XJ9) jest nastoletnim robotem, który uwielbia spotykać się przyjaciółmi, chodzić do sklepów i do szkoły. Jest ona prawie "w ludzkiej skórze". Jednak na jej szczęście (a czasem na nieszczęście) posiada masę supergadżetów, dzięki którym może np. rozwalić olbrzymi meteoryt który leci na ziemię, żeby ją zniszczyć. Gdy wraca z akcji spotyka się ze swoimi przyjaciółmi: Bradem i Tuckerem.

Słowa kluczowe