Familijny 2009

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 27 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Familijny z 2009 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Ha Yoon-jeong (Hye-jin Shim) po śmierci męża została głową rodziny. Kobieta obwinia się za zaistniałą sytuację. Oh Dong-ja (Hae-mi Park), szwagierka Yoon-jeong, również straciła męża. Od tej pory kobiety połączyła szczególna więź. Ich życie komplikuje się, gdy ich córki zakochują się w tym samym mężczyźnie. Gdy już wydaje się, że sytuacja się ustabilizowała, w życie kobiet wkracza mąż Yoon-jeong, którego wszyscy uznawali za martwego. Na dodatek, okazuje się, że jest przyszłym teściem syna Dong-ja. Yoon-jeong nie może pogodzić się z tym, że mąż oszukiwał ją całe życie...
Grupa brytyjskich komików pokazuje tę stronę historii, jakiej nie uczą w szkołach - od epoki kamienia łupanego do problemów XX wieku.
Mała, żywiołowa Masza mieszka nieopodal lasu, gdzie przeżywa wiele wspaniałych przygód ze swoim najlepszym przyjacielem — niedźwiedziem, który kiedyś występował w cyrku.


Serial animowany będący ekranizacją serii humorystycznych książek o Mikołajku Rene Goscinnego i Jeana-Jacquesa Sempego. Serial ukazuje codzienne przygody małego Mikołajka, jego przyjaciół oraz rodziny.
Życie Go Eun Sung przypomina życie Kopciuszka. Po śmierci jej ojca jej macocha, Baek Sung Hee, zagarnęła cały majątek, który należał do dziewczyny. Na domiar złego, jej młodszy brat, Eun Woo, znika bez śladu. Eun Sung nie poddaje się jednak i ciężko pracuje, aby osiągnąć swój cel. W jej życiu pojawia się starszy pan, Sun Woo Hwan, który przez przypadek zabrał jej walizkę na lotnisku. Okazuje się, że sympatyczny staruszek jest jej dziadkiem...
Ulubiony dziennikarz Mysiego Jorku oraz jego łebscy i spragnieni przygód pomocnicy badają tajemnicze sprawy, które doprowadzają ich w najdalsze zakątki świata.
Serial ukazuje życie gospodyń domowych pochodzących z klasy średniej oaz ich rodzin. Sun-gyung jest właścicielką piekarni, pewnego dnia jej mąż prosi ją o rozwód po czym znika. W tej sytuacji jest zmuszona zastąpić swojego męża w prowadzeniu agencji talentów i jednocześnie musi się zajmować swoją piekarnią. Sun-gyung stawia czoło wielkiemu wyzwaniu w nowej pracy a jej sąsiadki: Mi-sun, Hee-jung i Ji-man pomagają jej w tym.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…