Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Fantasy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

One Piece

7,2
7,8
„One Piece” to wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na wielkim morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichira Ody. Monkey D. Luffy to młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak w tym celu musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, na pokładzie którego przetrząśnie każdy cal szerokich mórz, pozostawiając w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzając niebezpiecznych rywali na każdym kroku.

Sandman

6,7
7,8
Połączenie współczesnych mitów z mroczną fantastyką, dramatem historycznym i legendami. Opowieść o Morfeuszu, władcy snu, oraz o ludziach i miejscach, które napotyka, naprawiając swoje kosmiczne, a także zwyczajnie ludzkie błędy.
Serial opowiada fascynującą historię rodu Targaryenów. Akcja serialu rozgrywa się 200 lat przed Grą o tron.


Ahsoka

6,6
Imperium upadło. Dawna Jedi, Ahsoka Tano, próbuje odkryć źródło zła zagrażającego wyniszczonej wojną galaktyce.
Czworo przyjaciół z dzieciństwa – Sam, Bilal, Romane i Victor – wiedzie spokojne życie w miasteczku w górach, gdy tajemnicze wydarzenie wywraca ich świat do góry nogami. W ułamku sekundy wszechświat zawiesza swoje prawa i miesza linie czasu, rozdzielając przyjaciół i wysyłając ich do równoległych światów. Teraz muszą odnaleźć się wzajemnie i odkryć, co za tym wszystkim stoi, aby wrócić do rzeczywistości, w której żyli dotychczas. Stawienie czoła przeciwnościom staje się okazją, by spojrzeli na swoje życie inaczej. Podobnie rzecz się ma w przypadku ich rodziców oraz porucznika Retza, który nigdy wcześniej nie borykał się z tego rodzaju śledztwem.
W niedalekiej przyszłości wybuch jądrowy sprawia, że Ziemia na chwilę pokrywa się z piekłem. Ziemskie powietrze zostaje zanieczyszczone piaskową burzą z piekielnych czeluści. Mieszkający w centrum Tokio uczeń szkoły podstawowej, Kento, znajduje w lesie czerwone ziarnko piasku. Wyhodowuje z niego „demona”, którego nazywa Anna. Razem wiodą szczęśliwe życie. Jednak ludzie, którzy dowiadują się o istnieniu Anny, od razu zaczynają pałać do niej nienawiścią i próbują ją zabić. Kento chce chronić swojego demona, ale gdy jego matka ulega nieszczęśliwemu wypadkowi, zabiera Annę i rusza jej na pomoc.
Każdy wnosi swój własny życiowy bagaż do nowego związku – także Gary i Mary. Kiedy Mary nieoczekiwanie wkracza do świata, w którym żyje Gary i jego 11-letnia córka Emma, wszystko wskazuje na to, że los sprzyja nowej miłości. Gary i Mary zbliżają się do siebie, ale już wkrótce zaczynają się bać – wygląda na to, że ich życiowy bagaż jest wyjątkowo ciężki...

Wednesday

7,0
7,8
Ten serial to detektywistyczna i paranormalna opowieść o Wednesday Addams uczącej się w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.
Bruce Wayne zostaje zamordowany, a jego adoptowany syn zawiera sojusz z dziećmi wrogów Batmana. Gdy miasto staje się coraz bardziej niebezpieczne, ci niedopasowani uciekinierzy staną się jego kolejnym pokoleniem zbawców, znanych jako Gotham Knights.
Zaczynając w czasach względnego pokoju, śledzimy losy postaci, którym przyszło zmierzyć się ze złem powracającym do Śródziemia. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy Lindonu i zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, aż po najdalsze zakątki mapy — oto opowieść o krainach i bohaterach, których dziedzictwo przetrwa długo po ich odejściu.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…