Fantasy 1997

Przedstawiamy listę 13 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Fantasy z 1997 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Buffy: Postrach wampirów 7.1

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Teletubisie 4.2

Ten uwielbiany przez małe dzieci na całym świecie serial, opowiada o przygodach czwórki zabawnych stworków z bajecznej krainy: Tinky Winky, Dipsy, Laalaa i Po. Mieszkają razem w wieży Tubbytronic, przeżywając wspaniałe przygody oraz poznawając coraz to nowych i zabawnych przyjaciół.

Kenpû denki baruseruku 7.3

Serial przedstawia przygody Gutsa i jego przyjaciół z Kompanii Jastrzębia. Jako kilkunastoletni chłopak Guts, przegrywa pojedynek z dowódcą jastrzębi Griffithem. Po tej porażce zostaje jednym z jego najemników. Już wkrótce kompania opowiada się po stronie Midlandu, w walce z Chudą. Od tej pory ich Zycie to tylko pasmo kolejny walk, zarówno z ludźmi jak i demonami. To jednak dopiero początek ich drogi, bo Griffith i Guts zostali wybrańcami bogów.


Magiczni Wojownicy 8.0

Trzeci sezon popularnego serialu anime "Slayers". Lina Inverse i jej przyjaciele muszą zmierzyć się z kolejnymi przygodami, poznać nowych sojuszników i wrogów oraz ocalić świat przed kolejnymi zagrożeniami. Połączenie magii i humoru dla widzów w każdym wieku.

Słowa kluczowe