Horror 2011

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 13 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Horror z 2011 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Serial grozy, opowiadający o losach rodziny Harmonów, która przenosi się z Bostonu do Los Angeles i wprowadzając się do starej rezydencji stara się zacząć wszystko od nowa. Na pierwszy rzut oka Harmonowie są idealną amerykańską rodziną, jednak pozory mylą. Jej członkowie zmagają się z licznymi problemami: zdradą, poronieniem oraz skłonnością do samookaleczeń nastoletniej córki Violet (Taissa Farmiga). W dodatku, ich piękny dom kryje w sobie mroczną tajemnicę.
Scott McCall jest typowym nastolatkiem. Jego życie zmienia się diametralnie po tym, jak zostaje ugryziony przez wilkołaka i sam zaczyna się przemieniać. Odkrywa różne supermoce i poznaje piękną dziewczynę - Allison, której rodzina okazuje się być łowcami wilkołaków. Jednak nie tylko oni zagrażają Scottowi. Niewyjaśnione pozostają zamiary samca alfa wilkołaków, który przemienił chłopaka.
Aiden (Sam Witwer) jest wampirem, który pracuje w szpitalu wraz ze swoim kolegą Joshem wilkołakiem (Sam Huntington). Postanawiają wynająć razem mieszkanie, dzięki któremu będę mogli swobodnie razem przebywać nie budząc podejrzeń. Dziwnym trafem wprowadzają się do budynku, gdzie żyje duch zmarłej dziewczyny Sally. Tak oto cała trójka próbuje razem mieszkać i prowadzić normalne życie jak reszta zwykłych ludzi.


Cassie Blake była zwyczajną, szczęśliwą nastolatką, dopóki jej matka Amelia nie zginęła w wyglądającym na wypadek pożarze. Osieroconą dziewczynę przygarnęła jej babcia, Jane, miła i kochająca kobieta, mieszkająca w pięknym miasteczku Chance Harbor w stanie Waszyngton. Matka Cassie wyjechała stąd wiele lat temu, ale teraz wszyscy wydają się wiedzieć o Cassie więcej niż ona sama. Kiedy dziewczyna poznaje swoich kolegów i koleżanki z klasy zaczynają dziać się dziwne i przerażające rzeczy. Nowi przyjaciele (urocza Diana i jej przystojny chłopak, Adam, tajemniczy samotnik Nick, wredna Faye i jej kumpelka Melissa) wyjaśniają jej, że wszyscy są potomkami potężnych czarownic i że czekali na Cassie, by nowy Sekretny Krąg był pełen. Cassie początkowo nie chce im uwierzyć, ale Adam pokazuje jej jak uwolnić jej niesamowite moce. Jednak dopiero kiedy Cassie znajduje w starej księdze zaklęć swojej matki list od niej, zaczyna rozumieć swoje prawdziwe przeznaczenie. Jednak ani Cassie, ani pozostali nie wiedzą, że w miasteczku działają o wiele mroczniejsze siły, które mogą być powiązane z dorosłymi, także ojcem Diany i matką Faye - a także że śmierć matki Cassie wcale nie była wypadkiem.

Grimm

7,3
Grimm to serial detektywistyczny oparty na klasycznych bajkach braci Grimm. Detektyw wydziału zabójstw z Portland, Nick Burkhardt dowiaduje się, że jest potomkiem elitarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest utrzymać pokój między ludzkością, a baśniowymi stworami Wesen.
Bedlam Heights to luksusowy budynek, którego lokatorzy żyją na najwyższym poziomie. Początek dziwnych i niewytłumaczalnych zdarzeń, które zaczynają się tam rozgrywać ma swoje źródło w mrocznej historii budynku. Był on kiedyś szpitalem dla osób psychicznie chorych...

Blood-C

6,3
Saya Kisaragi jest na pozór zwyczajną uczennicą japońskiej szkoły, żyjącą pod okiem ojca w położonej w pobliżu małego miasteczka świątyni. Tak naprawdę Saya nie jest nawet człowiekiem, ale istotą będącą hybrydą człowieka i wampira. Wykorzystując swoje nadludzkie możliwości dziewczyna broni miasteczka przed atakami kolejnych potworów.
Człowiek zwany Blade przyszedł na ociekający złem i krwią świat. Gdy matka Erica Brooksa, będąc z nim w ciąży, została ugryziona, wampirze enzymy zmieniły fizjologię dziecka, przekształcając je w Daywalkera. To właśnie dzięki nim Blade posiadł wszystkie doskonale znane moce wampirów, którym nie towarzyszyły żadne z ułomności gatunku, czyli nadludzką siłę, wytrzymałość, niezwykle wyostrzone zmysły oraz przyspieszoną regenerację ran. To mistrz sztuk walki, obeznany w najdrobniejszych szczegółach z każdym rodzajem broni, jaki znany jest człowiekowi, choć osobiście preferuje posługiwanie się mieczami. Przemierza świat, trzymając u boku mały srebrny sztylet, który otrzymał w spadku po matce, i za wszelką cenę chce pozbyć się wampirów, które stanowią zagrożenie dla ludzkości.
Kontrowersyjne eksperymenty naukowe pokazane w komiczny i zaskakujący sposób.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…