Horror 2016

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 19 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Horror z 2016 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Lucyfer

7,3
Uroczy, charyzmatyczny i diabelsko przystojny, Lucyfer (Tom Ellis) powraca. Nowy sezon, nowe wydarzenia, w których bierze udział znudzony piekłem upadły anioł. Ponownie jest w swoim żywiole, zniewala kobiety, imprezuje i nie odstępuje na krok uroczej pani detektyw, której pomaga rozwiązywać zagadki, wykorzystując swoje zdolności do manipulowania ludźmi i skłaniania ich do najskrytszych wyznań.

Stranger Things

8,0
8,8
Kiedy znika mały chłopiec, jego matka musi przeciwstawić się przerażającym mocom, po to by go odnaleźć.
W rządzonym przez wampiry świecie, jedyną szansa na ocalenie ludzkości staje się kobieta, której krew przemienia nieumarłych w ludzi.


Pamiętacie te stare programy dla dzieci, które bardziej straszyły niż bawiły? W Channel Zero te koszmarki zaczynają żyć własnym życiem. Idą po ciebie i wcale nie wyglądają jak Teletubisie.

Slasher

6,5
Sara Katie McGrath wraz z mężem Dylanem Brandon Jay McLaren wprowadza się do rodzinnego miasteczka w którym kilkanaście lat wcześniej zostają brutalnie zamordowani jej rodzice. Małe niepozorne miasteczko staje się polem zabaw dla psychopatycznego mordercy.
Oparty na horrorze z 1973 roku serial. Psychologiczny dreszczowiec opowiadający o dwóch księżach, którzy walczą z przerażającym przypadkiem opętania przez demony w pewnej chicagowskiej rodzinie.

Magicy

6,8
Inteligentny, młody mężczyzna rozpoczyna naukę w mieszczącej się w Nowym Jorku szkole magii.
Bohaterem serialu jest Stan Miller, były szeryf małego miasteczka w Nowej Anglii. Ciągle nie może pogodzić się z faktem że musiał przejść na emeryturę żeby zwolnić miejsce dla nowej pani szeryf. Jednak oboje będą zmuszenie współpracować, gdy ich miasto zacznie nawiedzać plaga demonów.
Serial oparty jest na komiksie, stworzonym przez Roberta Kirkmana we współpracy z rysownikiem Paulem Azecetą. Opowiada losy Kyle’a Barnesa, młodego mężczyzny, którego przez całe życie nawiedzają demony. Teraz, dzięki wsparciu Wielebnego Andersona – kapłana, który również zmaga się z niejednym własnym demonem – Kyle rozpoczyna podróż w poszukiwaniu odpowiedzi i normalnego życia, które utracił. To, co odkryje, może zmienić losy jego samego i całego świata, i to na zawsze.
Serial opowiada o Jimmy Pritchardzie, który zostaje przywrócony do życia przez dwóch bliźniaków Marie i Otto Goodwinów. Pritchard zostaje wskrzeszony jako młody wysportowany mężczyzna, lepsza wersja samego siebie z przed lat. Ciało może i jest nowe ale umysł nadal ma 75-letniego staruszka, który zawsze był kobieciarzem, przekładał pracę nad rodzinę, z której zrezygnował, gdy dowiedziano się ze manipulował dowodami.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…