Komedia 1994

Przedstawiamy listę 48 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 1994 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Przyjaciele 8.4

Ten kultowy serial opowiada historię życia szóstki przyjaciół: Rossa (David Schwimmer), Moniki (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Phoebe (Lisa Kudrow), Joey'a (Matt LeBlanc) i Chandlera (Matthew Perry). W każdym odcinku przedstawione są inne sytuacje z życia szóstki przyjaciół. Serial składa się z dziesięciu serii i nadal ma liczne grono fanów. Wiele tekstów z Przyjaciół jest już kultowych serial ten, jest wzorem dla innych twórców.

Wojowniczki z Krainy Marzeń

Pewnego dnia, kapłan Zagato uprowadza Emeroude - księżniczkę mistycznej krainy Cephiro, której w ostatnim momencie udaje się wezwać na pomoc legendarnych rycerzy. Okazują się nimi trzy niepozorne, nastoletnie dziewczyny: Hikaru, Umi oraz Fuu, które będą musiały zmierzyć się z ogromnym niebezpieczeństwem...


Parada humoru

Komediowe show przedstawiające większość form stereotypowego brytyjskiego społeczeństwa lat 90. Komicy z "Parady Humoru" prezentują nam cały wachlarz przeróżnych postaci - od marginesu po wyższe sfery.

Tata, a Marcin powiedział 6.2

Serial telewizyjny o nietypowej formie dialogu miedzy ojcem a dorastającym synem, który zawsze rozpoczyna się od słów: "Tata, a Marcin powiedział...". Opinie Marcina przytaczane przez syna są pretekstem do dalszej - często burzliwej - dyskusji.

Kleszcz 6.5

"Kleszcz" to parodia historii o komiksowych bohaterach walczących ze złem. Tytułowy bohater ma prawie wszystko, co superheros powinien mieć - jest silny, oddany sprawie i za wszelką cenę chce bronić świata przez złoczyńcami... Jednak jego naiwność i raczej niski współczynnik inteligencji czynią z niego postać sprawiającą wrażenie błazna, a nie bohatera. W niekończącej się batalii ze złem wspiera Kleszcza jego pomocnik Artur oraz inni superherosi, tacy jak Amerykańska Pokojówka.

Dziewczyna z komputera 7.0

Gary Wallace (John Mallory Asher) i Wyatt Donnelly (Michael Manasseri) postanowili stworzyć swoją wymarzoną kobietę, Lisę (Vanessa Angel), na komputerze. Lisa posiada nadzwyczajne zdolności, potrafi spełniać życzenia. Niestety spełnione życzenie działa przez krótki okres czasu.

Duckman: Private Dick/Family Man

Duckman na pewno nie jest słodkim prywatnym detektywem z klasą. Jest raczej niezbyt kulturalnym, niechlujnym, niedouczonym facetem bez ogłady. Jego partnerem jest Cornferd, człowiek zdecydowanie zdolniejszy i bardziej ułożony. Obaj detektywi usiłują rozwiązać tylko tyle spraw, by pieniędzy z honorariów wystarczyło im na zapłacenie alimentów i rachunków za telewizję kablową.

Słowa kluczowe