Komedia 1994

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 48 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 1994 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Komedia ukazująca losy grupy przyjaciół. Łączy ich wiele - mają po dwadzieścia kilka lat, mieszkają sami w wielkim mieście i szukają swego miejsca w życiu. Każde z nich marzy o wielkiej miłości, pragnie zrobić karierę i poznać smak szczęścia. Monica (Courteney Cox) na wszystko, co posiada, musiała ciężko zapracować. Z pozoru cyniczna, tak naprawdę szalenie wrażliwa i uczuciowa dzięki wsparciu przyjaciół nie ustaje w poszukiwaniach miłości swego życia. Rachel (Jennifer Aniston) to rozpieszczona jedynaczka z portfelem pełnym kart kredytowych ojca. Zostawiła narzeczonego przed ołtarzem, po tym jak zdała sobie sprawę, że bardziej zależy jej na prezentach ślubnych niż na panu młodym. Ross (David Schwimmer) niedawno dowiedział się, iż jego ukochana żona jest lesbijką. Romantyczny i bardzo inteligentny ze strachem myśli o konieczności układana sobie życia na nowo. Chandler (Matthew Perry) utrzymuje się na powierzchni tylko dzięki swemu poczuciu humoru, Joey (Matt LeBlanc) natomiast kocha kobiety, sport i przede wszystkim... siebie. Trochę postrzelona Phoebe (Lisa Kudrow) utrzymuje się ze sprzedaży spinek na ulicach i gry na gitarze. W każdym potrafi znaleźć okruch dobra, dlatego zakochuje się w różnych, często bardzo dziwnych osobach. Cała szóstka przyjaciół jest zaś dla siebie podporą i wsparciem zarówno w złych, jak i w dobrych chwilach.
Pewnego dnia, kapłan Zagato uprowadza Emeroude - księżniczkę mistycznej krainy Cephiro, której w ostatnim momencie udaje się wezwać na pomoc legendarnych rycerzy. Okazują się nimi trzy niepozorne, nastoletnie dziewczyny: Hikaru, Umi oraz Fuu, które będą musiały zmierzyć się z ogromnym niebezpieczeństwem...


Komediowe show przedstawiające większość form stereotypowego brytyjskiego społeczeństwa lat 90. Komicy z "Parady Humoru" prezentują nam cały wachlarz przeróżnych postaci - od marginesu po wyższe sfery.
Gary Wallace (John Mallory Asher) i Wyatt Donnelly (Michael Manasseri) postanowili stworzyć swoją wymarzoną kobietę, Lisę (Vanessa Angel), na komputerze. Lisa posiada nadzwyczajne zdolności, potrafi spełniać życzenia. Niestety spełnione życzenie działa przez krótki okres czasu.
Serial telewizyjny o nietypowej formie dialogu miedzy ojcem a dorastającym synem, który zawsze rozpoczyna się od słów: "Tata, a Marcin powiedział...". Opinie Marcina przytaczane przez syna są pretekstem do dalszej - często burzliwej - dyskusji.

Kleszcz

6,5
"Kleszcz" to parodia historii o komiksowych bohaterach walczących ze złem. Tytułowy bohater ma prawie wszystko, co superheros powinien mieć - jest silny, oddany sprawie i za wszelką cenę chce bronić świata przez złoczyńcami... Jednak jego naiwność i raczej niski współczynnik inteligencji czynią z niego postać sprawiającą wrażenie błazna, a nie bohatera. W niekończącej się batalii ze złem wspiera Kleszcza jego pomocnik Artur oraz inni superherosi, tacy jak Amerykańska Pokojówka.
Duckman na pewno nie jest słodkim prywatnym detektywem z klasą. Jest raczej niezbyt kulturalnym, niechlujnym, niedouczonym facetem bez ogłady. Jego partnerem jest Cornferd, człowiek zdecydowanie zdolniejszy i bardziej ułożony. Obaj detektywi usiłują rozwiązać tylko tyle spraw, by pieniędzy z honorariów wystarczyło im na zapłacenie alimentów i rachunków za telewizję kablową.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…