Komedia 2001

Przedstawiamy listę 99 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2001 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Hoży doktorzy 7.5

Praca w Szpitalu Świętego Serca pozwala młodemu interniście Johnowi "J.D" Dorianowi uczyć się medycyny, nawiązywać przyjaźnie i czerpać życiowe lekcje.

Chłopaki z baraków 7.6Jim wie lepiej 6.9

Głową rodziny jest tytułowy Jim (James Belushi), który prowadzi własną firmę budowlaną. Lubi leniuchować i zazwyczaj wykręca się od rodzinnych obowiązków. Jest beztroski, gra w kapeli bluesowej i nie stroni od lodówki. Za to ma słabość do swojej ślicznej żony Cheryl (Courtney Thorne-Smith), która poświęciła karierę zawodową na rzecz prowadzenia domu i wychowywania trójki dzieciaków. Jej rodzeństwo, siostra Dana (Kimberly Williams-Paisley) i brat Andy (Larry Joe Campbell) czynnie uczestniczą w życiu rodziny.

Sześć stóp pod ziemią 8.1

Spojrzenie na życie i śmierć z perspektywy rodziny Fisherów, zajmującej się na co dzień prowadzeniem zakładu pogrzebowego.

Biuro 7.7

Wyjątkowy sposób, w jaki David Barent zarządza firmą sprawia, że jego pracownicy skręcają się z zażenowania – a wszystko to możemy obejrzeć w pseudo dokumentalnym serialu The Office.

Luz we dwóch 3.0

Mieszkanie w Nowym Jorku dzielą ze sobą Brytyjczyk i Amerykanin. Gość z Europy jest atrakcyjny, wygadany, interesujący, dowcipny. Amerykanin z kolei jest zwyczajnym gamoniem: ma fatalne poczucie humoru, strzela gafę za gafą, jest nietaktowny. Obaj mężczyźni rywalizują ze sobą o to, który z nich potrafi poderwać bardziej atrakcyjną dziewczynę.

The Bernie Mac Show 5.0

Barnie Mac, słynny ze swoich zabawnych monologów komik, prowadzi beztroskie życie w swoim własnym domu w Los Angles, ma piękną żonę i luksusowy sportowy samochód. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego uzależniona od narkotyków siostra została skierowana na leczenie odwykowe. Bernie musi się w tym czasie zaopiekować trójką siostrzeńców. Szybko przekonuje się, że wychowywanie dzieci, a zwłaszcza tej trójki, nie jest wcale łatwym zadaniem.

Słowa kluczowe