Komedia 2001

Przedstawiamy listę 97 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2001 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Sześć stóp pod ziemią 8.1

Spojrzenie na życie i śmierć z perspektywy rodziny Fisherów, zajmującej się na co dzień prowadzeniem zakładu pogrzebowego.

Biuro 7.7

Wyjątkowy sposób, w jaki David Barent zarządza firmą sprawia, że jego pracownicy skręcają się z zażenowania – a wszystko to możemy obejrzeć w pseudo dokumentalnym serialu The Office.


Hoży doktorzy 7.5

Praca w Szpitalu Świętego Serca pozwala młodemu interniście Johnowi "J.D" Dorianowi uczyć się medycyny, nawiązywać przyjaźnie i czerpać życiowe lekcje.

Jim wie lepiej 6.9

Głową rodziny jest tytułowy Jim (James Belushi), który prowadzi własną firmę budowlaną. Lubi leniuchować i zazwyczaj wykręca się od rodzinnych obowiązków. Jest beztroski, gra w kapeli bluesowej i nie stroni od lodówki. Za to ma słabość do swojej ślicznej żony Cheryl (Courtney Thorne-Smith), która poświęciła karierę zawodową na rzecz prowadzenia domu i wychowywania trójki dzieciaków. Jej rodzeństwo, siostra Dana (Kimberly Williams-Paisley) i brat Andy (Larry Joe Campbell) czynnie uczestniczą w życiu rodziny.

Bliźniaki Cramp 5.9

Luszyn i Wayne są braćmi bliźniakami, jednak różnią się od siebie niemal wszystkim. Luszyn jest wrażliwym ekologiem, interesuje się niezwykłymi formami życia na pobliskim bagnie, a jego najlepszym przyjacielem jest Tony Parsons. Wayne natomiast jest złośliwy, często okrutny, uwielbia złom i zawsze uważa się za najodważniejszego człowieka na świecie, nawet, gdy ukrywa się przed zakochaną w nim Wendy. Bliźniaki wciąż walczą ze sobą, choć w ostateczności nie mogą zmienić tego, że są częściami tej samej rodziny...

Odlotowe agentki 6.4

Odlotowe agentki to tak naprawdę trzy licealistki mieszkające w Beverly Hills. Rudowłosa Sam, najinteligentniejsza z dziewczyn, blondynka Clover, która wiecznie się zakochuje i brunetka Alex, najbardziej wysportowana z grupy. Cała trójka wspólnie ratuje świat od maniakalnych przestępców. Dziewczyny mają również swoje szkolne problemy, a także wspólnego wroga, złośliwą dziewczynę imieniem Mandy...

Lizzie McGuire 6.9

Lizzie McGuire to nieprzeciętna uczennica, niczym nie wyróżniająca się i w domu, i w szkole. Jak każda dziewczyna ma swoje humory, trudne okresy, pierwsze miłości i zajęcie na znajdowanie odpowiedzi na trudne pytania. Poznajemy ją od momentu, kiedy, delikatnie mówiąc, jest jeszcze rozbrykanym i szczeniackim dzieckiem. Nieodzowną postacią w tymże serialu jest także alter ego Lizzie, które widzimy tylko my - w postaci animowanej postaci. Jej dwójka najlepszych przyjaciół - Miranda i Gordon, stara się pomóc Lizzie w trudnych sytuacjach, a przede wszystkim przed wrogiem Kate Sanders, rozbrykanym młodszym bratem Lizzie i... jej rodzicami, którzy wszystko o wszystkim muszą wiedzieć, a nic przed nimi ukryć się nie da. Zresztą jak bywa u większości rodziców.

On, ona i dzieciaki 7.6

Serial o sympatycznej rodzince Kyle. Popularny aktor filmowy a zarazem amerykański gwiazdor telewizyjny, Damon Wayans, wciela się w rolę Michaela - kochającego męża i nowoczesnego ojca rodziny, który rządzi swoim małym królestwem w unikatowy, zdecydowany sposób. Trójkę swoich pociech uczy życia w bardzo specyficzny sposób - z dużym poczuciem humoru, właściwą sobie logiką i brakiem konsekwencji.

Słowa kluczowe