Komedia 2002

Przedstawiamy listę 106 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2002 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Crank Yankers 7.0

Jaś Fasola animowany 6.7

Jaś Fasola wiecznie ma przeróżne wypadki. Żyje w mieszkaniu wynajętym od Pani Wicket, która jest wiecznie naburmuszona i wiecznie niszczy rzeczy, które należą do Fasoli. Na szczęście Jaś ma Misia, swego wiernego kompana. Traktuje go jak ukochane zwierzątko i wszędzie ze sobą zabiera. Katastrofom nie ma końca! Animowana wersja komedii o Jasiu Fasoli ukazuje naszego dzielnego bohatera w przeróżnych sytuacjach: w czasie remontu domu, w czasie wyścigu (który koniecznie chce wygrać), czy wreszcie – powodującego okropne zamieszanie w domostwie pewnej nobliwej damy.


Prawie doskonali 8.0

Claudia Casey uwielbia swoją pracę. Jest najbliższą asystentką Willa Butlera, gospodarza telewizyjnego programu informacyjnego. Nauczyła się nawet znosić ciągłe docinki Kippa i Lydii, współpracowników, którzy myślą tylko, jak się jej pozbyć. Ciągle jednak jeszcze trwają ich utarczki słowne, docinki i przekomarzanie, tym bardziej, że Lydia staje się nie do zniesienia, opowiadając wszystkim i wszędzie o szczegółach jej przyszłego ślubu. Na szczęście w pracy są też inni koledzy, na których wsparcie Claudia zawsze może liczyć.

Ai yori Aoshi 10.0

Kaoru Hanabishi jest mieszkającym samotnie studentem. Pewnego dnia spotyka na stacji piękną dziewczynę ubraną w kimono, która szuka swojego przyjaciela z dzieciństwa. Kaoru podejmuje się zaprowadzenia ją pod adres, który ma zapisany na kartce. Okazuje się jednak, ze obecnie nikt tam nie mieszka, wobec czego Kaoru decyduje się zaprosić nieznajomą do swojego mieszkania. Tam dziewczyna pokazuje mu jedyny trop jakim jeszcze dysponuje, zdjęciem na którym znajduje się ona wraz z poszukiwanym chłopakiem. Kaoru od razu rozpoznaje siebie na zdjęciu.

W poszukiwaniu pełni księżyca 8.0

Mała Mitsuki chce zostać piosenkarką. Niestety posiada raka krtani. Dziewczyna staje przed wyborem usunięcia guza i utratę głosu, lub pogoń za marzeniem i utratę życia. Na podjęcie decyzji ma rok czasu.

Onegai Teacher 7.8

Kusanagi Kei jest licealistą, mieszkającym ze swoim wujkiem. Pewnego dnia spotyka kosmitę, a właściwie... kosmitkę, która okazuje się być jego nową nauczycielką. W wyniku pewnych okoliczności Kusanagi Kei zostaje zmuszony do małżeństwa z nią. Oczywiście sprawa musi być utrzymana w tajemnicy, co powoduje powstawanie masy różnych problemów.

Ozzy i Drix 10.0

Główni bohaterowie serialu to Ozzy i Drix - Ozzy to ciałko krwi, a Drix to lekarstwo. Są oni w ciele leniwego Franka, w którym pracują jako policjanci walczący z wirusami. Pewnego dnia zostali przeniesieni przez komara do ciała trzynastoletniego Hektora. Nie mogąc wstąpić do tamtejszej policji, postanawiają sami założyć agencję detektywistyczną.

Andy Richter władca wszechświata 7.0

Andy Richter jest pisarzem, który zarabia na życie pisząc... instrukcje obsługi w pewnej firmie w Chicago. Śledzimy jego przygody, które Andy komentuje jako narrator. Ponieważ bohater ma bardzo bujną wyobraźnię, czasem widzowi trudno ustalić czy ogląda faktyczne zdarzenia, czy też kolejne fantazje Andy'ego.

Słowa kluczowe