Komedia 2004

Przedstawiamy listę 132 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2004 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Doktor Martin 7.2

Wielce utalentowany londyński chirurg Dr Martin, ze świata sławy przeprowadza sie do zacisznej miejscowości (Kornwalia), by objąć stanowisko lokalnego doktora. Na nieszczęście z powodu słabych umiejętności interpersonalnych, braku dobrych manier osobistych oraz wielkiej dumy doktor skutecznie uprzykrza życie mieszkańcom miasteczka. Na miejscu okazuje się, że jego nowy gabinet wygląda jak szpital polowy z I wojny światowej, a najmniej odpowiedzialna asystentka nigdy nie robiła porządków w dokumentacji szpitalnej. Dr Martin zdaje sobie sprawę, że szybko będzie musiał pozyskać sobie sympatie zjednoczonego przeciwko niemu miasteczka.

Camera Cafe 4.7

"Camera Café" to polska wersja popularnego francuskiego serialu telewizyjnego pod tym samym tytułem. Jego akcja toczy się w bliżej nieokreślonej firmie w miejscu, w którym spotykają się przedstawiciele wszystkich szczebli i działów - czyli przy automacie do kawy! To z punktu widzenia kamery ukrytej w maszynie możemy podsłuchać biurowe ploteczki, zobaczyć kto knuje przeciw komu a kto z kim romansuje.

Gotowe na wszystko 7.7

Idealne amerykańskie przedmieście Wisteria Lane to królestwo pięciu fascynujących kobiet: pedantycznej Bree Van De Kamp (Marcia Cross), dynamicznej Lynette Scavo (Felicity Huffman), seksownej Gabrielle Solis (Eva Longoria), nieporadnej Susan Mayer (Teri Hatcher) oraz przebiegłej Edie Brit (Nicollette Sheridan). Obserwujemy ich romanse i zawody miłosne, śledzimy małe kłamstewka i wielkie zbrodnie, a przede wszystkim czekamy na kolejne tajemnice, które skrywa w sobie idealna niebiańska dzielnica. Co czai się w domu obok? Jaki makabryczny sekret skrywają nowi sąsiedzi? Jakie nowe romantyczne przygody czekają tytułowe bohaterki?


Ekipa 7.9

Serial opowiada o czterech przyjaciołach z Queens, którzy postanawiają wykorzystać szansę, jaką dał im los i zaskakująco dobrze odnajdują się w pełnym absurdów wielkim świecie Hollywood, gdzie seks, imprezy oraz superagenci są na porządku dziennym.

Joey 7.4

Matt LeBlanc - wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród Emmy i Złotych Globów - po krótkiej przerwie ponownie wcielił się w postać kochliwego Casanovy, który, po tym, jak jego najbliżsi znajomi rozpoczynają dojrzałe życie, wyrusza do obcego miasta, by spełnić marzenia o karierze filmowej. Po latach, kiedy szóstka przyjaciół stanowiła jego rodzinę, Joey otrzyma szansę, by wreszcie naprawdę zaprzyjaźnić się z własną rodziną... Jego ekstrawagancka siostra Gina (w tej roli znana fanom serialu Rodzina Soprano, Drea de Matteo), szykuje mu niezwykłe powitanie i przedstawia swojemu 20-letniemu synowi Michaelowi, który wkrótce zostaje współlokatorem rozrywkowego wujka w apartamencie godnym hollywoodzkiej gwiazdy. W luksusowych warunkach, wśród palm i ciepłego klimatu, u boku bratanka geniusza i energicznej siostry - bądźcie pewni, że Joeyowi nie tylko uda się pojawić na kilku udanych przesłuchaniach, ale oczywiście znajdzie też czas, by poznać i rozkochać w sobie mnóstwo pięknych kobiet, a może nawet spotkać miłość życia? Będzie miał również okazję znaleźć nowych znajomych: nietuzinkową agentkę nimfomankę - prawdziwie szczególną postać (doskonała kreacja Jennifer Coolidge), zaborczą producentkę (w tej roli znana z przygód Aniołków Charliego Lucy Liu) i wreszcie życzliwą i uprzejmą sąsiadkę prawniczkę Alex, która szybko stanie się jego najbliższą powierniczką (Andrea Anders).

Barwy grzechu 7.1

Paco Lambertini (Reynaldo Gianecchini) poznaje piękną kobietę Pretę (Taís Araújo), oboje zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wszystko byłoby cudownie gdyby nie narzeczona Paca, Barbara (Giovanna Antonelli), która ze względu na majątek Paca, będzie starała się pokrzyżować zakochanym plany. Razem ze swoim kochankiem Kaike, z którym jest w ciąży, uknuła plan wg którego dziecko, którego się spodziewa jest Paca. Dzięki temu nie będzie musiała martwić się już więcej o pieniądze. Gdy Paco dowiaduje się o wszystkim, jej plan zawodzi, Barbara próbuje go zabić, skoro nie będzie jej to i żadnej innej. Paco wychodzi z wypadku cało ale ukrywa się, gdyż chce odpocząć od tamtego życia, od pieniędzy swego ojca, od Barbary ale także od Prety. Po latach wraca pod innym nazwiskiem.

Father of the Pride 10.0

Serial w przezabawny sposób opisuje życie zwierząt pracujących w show-biznesie. Główna postać - Larry jest ojcem rodziny lwów mieszkających wraz z innymi zwierzakami w Ukrytym Ogrodzie w Las Vegas, gdzie są pod opieką dwójki zdziwaczałych, zarzucających niemieckim akcentem magików- Siegfrieda i Roya. Serial pomimo tego, że wygląda jak wiele innych animacji DreamWorks zdecydowanie nie jest przeznaczony dla najmłodszych, ze względu na pikantne teksty, które za to dorosłych rozbawią do łez. Bardzo zabawną rzeczą są także liczne aluzje do popularnych osób (np. polityków), które niestety w większości mogą być dobrze zrozumiane jedynie przez amerykanina...

Słowa kluczowe