Komedia 2006

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 163 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2006 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Słodkie i urocze zwierzątka żyją sobie w swoim ślicznym lesie. Jednak ich życie wcale nie jest długie, słodkie i szczęśliwe, wręcz przeciwnie. Każda najzwyklejsza czynność kończy się najczęściej dla nich tragiczną śmiercią lub wielką masakrą.
Porozumiewający się w nieznanym nikomu języku - bracia Adi, Enk i Xan - to kaskaderzy i główni bohaterowie serialu. Prezentują oni innym ludziom niesamowite sztuczki, z których uchodzą z życiem tylko dzięki niebywałemu szczęściu.
W "Cafe Primo", rodzinnej kawiarence we włoskiej dzielnicy Toronto, jest skrzyżowanie dwóch kultur: pasjonatów hokeja i kawy. Cake, pasjonat hokeja i facet-do wszystkiego, tutaj znalazł swój dom. Tutaj spotyka się z przyjaciółmi i wrogami, i stara się żyć zgodnie z Kodeksem - wciąż zmieniającym się zestawem zasad etycznych, duchowych maksym i wskazówek sportowych, dzięki którym utrzymuje się na powierzchni.


Lee jest mało ambitny i brak mu motywacji, często zmienia pracę, żyje na łasce swojej kalifornijskiej gospodyni - Kate, z którą dzieli mieszkanie w Londynie. W końcu zauważają oboje, że ich przyjaźń zmienia się w coś więcej. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że najlepszy przyjaciel Lee - Tim, jest byłym chłopakiem Kate i chce do niej wrócić. Lee jest rozdarty pomiędzy coraz mocniejszym uczuciem do Kate, a byciem wiernym wobec przyjaciela.
Hotel Babylon przedstawia kulisy funkcjonowania jednego z luksusowych hoteli w centrum Londynu. Obserwujemy perypetie i problemy zarówno gości hotelowych, jak i pracowników. Serial powstał na podstawie książki 'Hotel Babylon' Imogen Edward - Jones.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…