Przedstawiamy listę 176 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2007 roku.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych serialach.
Fineasz i Ferb to dwaj przyrodni bracia z całą masą zwariowanych pomysłów, które codziennie starają się zrealizować. Wykorzystując każdy wolny dzień wakacji, Fineasz i Ferb bez trudu tworzą mini maszynę do znikania, cyrk, wesołe miasteczko czy łódź podwodną, czym doprowadzają do wściekłości swoją nastoletnią siostrę Fretkę. Pupilkiem ich całej rodziny jest dziobak Pepe, który w rzeczywistości jest tajnym Agentem P walczącym ze złym doktorem Dundersztycem.
Fizycy Leonard i Sheldon rozumieją wszystko począwszy od nieuchronnego przyciągania czarnej dziury, a skończywszy na skomplikowanej budowie atomu. Ale jeśli złożycie te atomy w kobietę, wtedy ich rozumowanie nagle się kończy. A kiedy Penny, kobieta ze wszystkimi atomami we właściwym miejscu, wprowadza się do mieszkania naprzeciwko, wszechświat Leonarda i Sheldona zaczyna się rozszerzać do rozmiarów, których nigdy nie podejrzewali.
Bohaterem Californication jest pisarz Hank Moody (w tej roli David Duchovny) przeżywający kryzys twórczy. Ostatnia książka Hanka "Bóg nienawidzi nas wszystkich" odniosła ogromny sukces, jednak przy tworzeniu kolejnego dzieła główny bohater ma trudności ze skleceniem choćby jednego sensownego zdania. Nie bez znaczenia przy tym jest z pewnością, że kobieta, z którą ma nastoletnią córkę Rebeccę (Madeleine Martin) odeszła do innego mężczyzny i niedługo ma zamiar wyjść za niego mąż. Aby się "odblokować" Hank zaczyna pić i zaliczać dziewczyny. Choć w jego życiu nieustannie pojawiają się nowe kobiety, była narzeczona nadal pozostaje dla niego kimś wyjątkowym. Serial ukazuje skomplikowane relacje pomiędzy Hankiem, Karen (Natascha McElhone), ich córką Rebeccą, nowym narzeczonym Karen - Billem oraz jego szesnastoletnią córką Mią, a także agentem Hanka Charliem, jego żoną Marcy i asystentką Dani.
Grupa brytyjskich nastolatków w okresie dorastania. Młodzi mieszkańcy Bristolu to grupa 10 przyjaciół, którzy szukają miłości i próbują żyć podobnie jak dorośli. Nie obce są im imprezy do rana, narkotyki, papierosy i alkohol to najlżejsze używki. Sid jest zakompleksionym nastolatkiem, stara się przestać być prawiczkiem, zmanipulowany przez jego najlepszego przyjaciela – Tony’ego. Michelle jest dziewczyną Tony’ego, którą on manipuluje podobnie jak Sidem i wszystkimi z ich paczki. Anwar pochodzi z bardzo religijnej muzułmańskiej rodziny i chce przeżyć swój ‘pierwszy raz’ z dziewczyną. Maxxie jest doskonałym tancerzem, którego talentu nie dostrzega rodzina. Nie poszukuje dziewczyny, oficjalnie przyznaje się do homoseksualizmu. Cassie jest chora na anoreksję i zakochana ‘na zabój’ w Sidzie. W ich świecie rodzice i nauczyciele nie są do końca dorośli, podobni jak nasi bohaterowie. Wszyscy pomimo różnic tworzą niesamowitą paczkę przyjaciół…
Oficer wywiadu Michael Westen był już pobity, pokopany, podduszony a nawet postrzelony. Teraz jednak jako agent został spalony i ktoś za to zapłaci! Kiedy Michael otrzymuje "notatkę o spaleniu", na skutek której zostaje usunięty z bazy agencji wywiadowczej, a każda jego tożsamość zostaje ujawniona, mężczyzna musi namierzyć anonimowego wroga, który jest za to odpowiedzialny i nie stracić przy tym życia. By przetrwać, Michael pracuje jako prywatny detektyw na niebezpiecznych ulicach Miami.
Chuck jest błosyskotliwym i niezwykle zapatrzonym w komputery młodzieńcem. Wiedzie spokojne życie mieszkając wraz z siostrą i jej narzeczonym oraz pracując w Buy More. Wraz z przyjacielem Morganem starają się jak najlepiej wykorzystać wolny czas, na testowanie nowych gier komputerowych. Wszystko to się zmienia gdy w jego życie ponownie wkracza były przyjaciel Bryce Larkin, który wysyła mu zaszyforwaną wiadomość sms wraz z tajemnicami rządowymi. To wydarzenie całkowicie zmienia życie Chuck'a. Od tamtej chwili musi martwić się o życie i wraz z Sarah i Casey'em - agentami muszą "ratować" świat.
Przez pierwszych 20 lat swojego życia, Sam często zastanawiał się dlaczego rodzice pozwalali mu na tak dużo. Czy chodziło o szkołę, sport czy wybór tego, co chciałby robić w przyszłości. Mama Sama i tata zawsze godzili się iść po najmniejszej linii oporu. W związku z tym, Sam nawet nie poszedł na studia, zatrudnił się w miejscowym sklepie ze sprzętem domowym, a teraz zbija bąki, godzinami wysiadując przed telewizorem nad grami wideo. Jego luzackie życie skończyło się w dniu, kiedy skończył 21 lat i dowiedział się, dlaczego rodzice przez lata pozwalali mu na ciągłe obijanie się - przed narodzinami zaprzedali jego duszę diabłu. Skruszeni rodzice próbują wytłumaczyć mu okoliczności, które zmusiły ich do takiego posunięcia, Sam nie jest w stanie pojąć o co, w tym wszystkim chodzi. I co się z nim dzieje. Od lat był stale obijającą się czarną owcą rodziny, jego młodszy brat Kyle był zmuszany do przynoszenia świadectwa z czerwonym paskiem, zajmowania pierwszych miejsc w zawodach sportowych i uczestnictwa w kółkach pozalekcyjnych. Jeden zazdrościł drugiemu, bracia nie uświadamiają sobie, że o ich życiu decydowały siły, których nie potrafią zrozumieć.
Przystojny właściciel cukierni Ned posiada niezwykły dar: jednym dotknięciem ręki przywraca zmarłego do życia. Jednak jeśli w ciągu minuty nie dotknie go ponownie, ten pozostanie przy życiu, ale umrze za niego ktoś inny. Prywatny detektyw Emerson Cod proponuje Nedowi, by wykorzystać jego dar do rozwiązywania niewyjaśnionych zbrodni. Początkowo robią to dla pieniędzy, ale wszystko się zmienia, gdy dołącza do nich zza światów szkolna miłość Neda, Chuck. Ned kocha ją do szaleństwa, ale nigdy nie będzie mógł jej dotknąć.
Shaun to ciekawski, pomysłowy i uwielbiający zabawę baranek. Mieszka on na farmie wraz ze stadem owiec, które pilnuje cierpliwy owczarek Bitzer. Bitzer chce tylko jednego – spokoju. Jednak bardzo trudno mu go zaznać pilnując psotnego stada.
Serial opowiada o rodzeństwie: Alexie, Justinie i Maksie Russo, którzy są czarodziejami. W zgłębianiu tajemnic magii pomaga im ich ojciec Jerry (były czarodziej), by mogli potem stanąć do walki o moc, którą zachowa tylko jeden z nich.