Komedia 2010

Przedstawiamy listę 145 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2010 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Glory Daze 6.0

Rok 1986. Indiana. Pierwszaki na Uniwersytecie Hayes muszą sobie radzić z tym, że pierwszy raz w życiu są z dala od rodziców i stawiać czoła codziennym studenckim problemom. Niektórzy z nich chcą się uczyć, inni są na stypendiach sportowych, a jeszcze inni myślą tylko o tym jak stracić wreszcie dziewictwo.

Scooby Doo i Brygada Detektywów 7.0

Scooby-Doo i Brygada rozwiązują zagadki w Kryształowym Zdroju, najbardziej nawiedzonym miejscu na ziemi. Dzieci potrafią czasem być małymi potworami, ale "Que Horrifico" jest nim naprawdę! I zamienia miejscowe dzieciaki w najprawdziwsze potwory!

Słowo na R 7.5

Wzloty i upadki podmiejskiej żony i matki, zmuszonej do stawienia czoła rzeczywistości i walki z rakiem. Cathy stara się mimo to znaleźć jasne strony sytuacji. Serial jest metaforą życia, jakie każdy człowiek powinien prowadzić, ale rzadko kto to robi - po prostu chwytać dzień.


Louie 7.3

Louie to historia opowiedziana przez pryzmat humoru sytuacyjnego aktora Louisa C.K. – zdobywcy Narody Emmy®. Serial oparty jest po części na życiu aktora, spełnionego stand uppera komediowego i świeżo upieczonego samotnego ojca, który w Nowym Jorku wychowuje dwie córki. Każdy odcinek Louiego przybliża nam jego codzienne troski, pokazuje jego poszukiwania miłości oraz dążenie do zachowania poczucia humoru.

Szpilki na Giewoncie 6.2

29-letnia Warszawianka, Ewa Drawska pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiej gazety. W wyniku intrygi swojego szefa zostaje przeniesiona do małego oddziału firmy w Zakopanem, żeby poprawić tam wyniki sprzedaży.

Pora na przygodę! 7.4

Pora na przygodę opowiada o dwóch przyjaciołach. Jake to stary, mądry pies o wielkim, dobrym sercu. Finn to zwariowany dzieciak, który najbardziej chce zostać wielkim bohaterem.

Powodzenia, Charlie! 7.2

Po tym jak mama wraca do pracy jako pielęgniarka, a tata zajęty jest swoim biznesem, wychowanie dziewczynki spada na barki jej starszej siostry, 15-letniej Teddy (Bridgit Mendler) i braci: 17-letniego PJa (Jason Dolley) i 10-letniego Gabe'a (Bradley Steven Perry). Rodzeństwo musi godzić pielęgnowanie małej siostrzyczki z nauką w szkole, jednocześnie radząc sobie z wszystkimi trudnościami wieku młodzieńczego...

The Ricky Gervais Show 8.0

Serial składa się z animowanych skeczy będących ilustracją do bijących rekordy popularności audiobooków z żartami Ricky’ego Gervaisa - nieznającego terminu "poprawność polityczna" brytyjskiego komika. Odcinki przypominają klasyczne kreskówki wyprodukowane przez firmę Hanna-Barbera - w dosłowny sposób prezentują znane fanom Gervaisa dowcipy.

Todd and the Book of Pure Evil 6.7

Serial "Todd and the Book of Pure Evil" powstał na bazie filmu z 2003 roku o tym samym tytule. Todd Curtis, Jenny i Hannah są studentami Crowley High, liceum w małym miasteczku potajemnie założonym przez satanistów. Po odnalezieniu tajemniczej księgi "Book of Pure Evil" zaczyna się ...

Świat Cristiny O. 5.5

Cristina wychodzi za mąż. Przyjaciółki organizują jej wieczór panieński w klubie dla kobiet, ale jedna z nich musi wyjść wcześniej, bo opiekuje się chorą matką. Po powrocie z imprezy Cristina zastaje przyjaciółkę, Pamelę Davilę, w swojej sukni ślubnej i narzeczonego, Eduardo Santodomingo, przywiązanego do krzesła. W życiu Cristiny powstaje pustka, którą będzie próbowała zapełnić.

Słowa kluczowe