Komedia 2010

Przedstawiamy listę 146 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2010 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Scooby Doo i Brygada Detektywów 7.0

Scooby-Doo i Brygada rozwiązują zagadki w Kryształowym Zdroju, najbardziej nawiedzonym miejscu na ziemi. Dzieci potrafią czasem być małymi potworami, ale "Que Horrifico" jest nim naprawdę! I zamienia miejscowe dzieciaki w najprawdziwsze potwory!

Słowo na R 7.0

Wzloty i upadki podmiejskiej żony i matki, zmuszonej do stawienia czoła rzeczywistości i walki z rakiem. Cathy stara się mimo to znaleźć jasne strony sytuacji. Serial jest metaforą życia, jakie każdy człowiek powinien prowadzić, ale rzadko kto to robi - po prostu chwytać dzień.

Louie 7.4

Louie to historia opowiedziana przez pryzmat humoru sytuacyjnego aktora Louisa C.K. – zdobywcy Narody Emmy®. Serial oparty jest po części na życiu aktora, spełnionego stand uppera komediowego i świeżo upieczonego samotnego ojca, który w Nowym Jorku wychowuje dwie córki. Każdy odcinek Louiego przybliża nam jego codzienne troski, pokazuje jego poszukiwania miłości oraz dążenie do zachowania poczucia humoru.


Glory Daze 6.0

Rok 1986. Indiana. Pierwszaki na Uniwersytecie Hayes muszą sobie radzić z tym, że pierwszy raz w życiu są z dala od rodziców i stawiać czoła codziennym studenckim problemom. Niektórzy z nich chcą się uczyć, inni są na stypendiach sportowych, a jeszcze inni myślą tylko o tym jak stracić wreszcie dziewictwo.

Pora na przygodę! 7.4

Pora na przygodę opowiada o dwóch przyjaciołach. Jake to stary, mądry pies o wielkim, dobrym sercu. Finn to zwariowany dzieciak, który najbardziej chce zostać wielkim bohaterem.

Wujcio Dobra Rada 1.0

Wujcio Dobra Rada i jego przyjaciele to ekipa, która potrafi znaleźć najbardziej zwariowane rozwiązanie dla każdego problemu! Wujcio Dobra Rada jest magicznym wujkiem i dziadkiem wszystkich dzieciaków na świecie. Podróżuje po całej kuli ziemskiej, by pomagać ludziom i zmieniać ich życie na zawsze.

Mów mi Fitz 4.0

Bohater grany przez 41-letniego obecnie Jasona Priestleya to amoralny i zdegenerowany sprzedawca samochodów. Nie stroni od przypadkowego seksu, narkotyków i alkoholu. Jego życie komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy do jego firmy trafia porządny Larry, który twierdzi, że jest... sumieniem Fitza!

Powodzenia, Charlie! 6.9

Po tym jak mama wraca do pracy jako pielęgniarka, a tata zajęty jest swoim biznesem, wychowanie dziewczynki spada na barki jej starszej siostry, 15-letniej Teddy (Bridgit Mendler) i braci: 17-letniego PJa (Jason Dolley) i 10-letniego Gabe'a (Bradley Steven Perry). Rodzeństwo musi godzić pielęgnowanie małej siostrzyczki z nauką w szkole, jednocześnie radząc sobie z wszystkimi trudnościami wieku młodzieńczego...

The Ricky Gervais Show 9.0

Serial składa się z animowanych skeczy będących ilustracją do bijących rekordy popularności audiobooków z żartami Ricky’ego Gervaisa - nieznającego terminu "poprawność polityczna" brytyjskiego komika. Odcinki przypominają klasyczne kreskówki wyprodukowane przez firmę Hanna-Barbera - w dosłowny sposób prezentują znane fanom Gervaisa dowcipy.

Him & Her 7.0

Serial przedstawia życie Steve'a i Becky, bardzo zakochanej pary, która chce tylko pić, jeść, uprawiać seks i nie wykonywać żadnej pracy. Żyją razem w kawalerce Steve'a i utrzymują się z zasiłków od państwa. Jest to anty-romantyczna komedia, która pokazuje miłość taką, jaka jest naprawdę - z wszystkimi wadami wspólnego pożycia.

Słowa kluczowe