Komedia 2021

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 123 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2021 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Tom i Jerry mieszkają w eleganckim hotelu. Jednak ich pościg wcale się nie kończy na hotelowym progu. Ganiają się po Central Parku, muzeach, domach towarowych, wagonach metra i nie tylko. Nic dziwnego, że Nowy Jork nigdy nie zasypia!
Serial opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko – od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. Siedemnaście lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, wskutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót – do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.
Główna bohaterka to Hazel Green, która po 10 latach nieszczęśliwego małżeństwa stara się uwolnić od swojego psychopatycznego męża, milionera Byrona Gogola. Okazuje się nie być to łatwym zadaniem. Hazel odkrywa, iż ma wszczepiony chip, który pozwala jej mężowi ją śledzić, obserwować i mieć wgląd w jej emocje. Dzięki niemu zna on każdy ruch Hazel, która w akcie desperacji ucieka do swojego rodzinnego domu położonego na pustynnym uboczu. Schronienie znajduje u swojego starzejącego się ojca Herberta, który po śmierci swojej żony, ukojenie znalazł w związku z syntetyczną lalką Diane.


Brian Dixon (Jamie Foxx), kawaler i właściciel świetnie prosperującej firmy, musi wziąć na siebie pełnię ojcowskich obowiązków i zająć się swoją nastoletnią córką Sashą (Kyla-Drew). Bardzo chce dobrze spisać się w nowej roli, więc prosi o pomoc swojego ojca (David Alan Grier) i siostrę (Porscha Coleman). Przed Sashą też stoi całkiem niezłe wyzwanie, bo w jej nowym domu nie brakuje zarówno miłości, jak i chaosu. Pełen serca i humoru serial Tato, nie rób mi obciachu! inspirowany jest rzeczywistą relacją Jamiego Foxxa z jego córką Corinne Foxx, która pełni tutaj funkcję producentki wykonawczej.
Inspirowana faktami historia Marty’ego i terapeuty, który odmienił jego życie… a potem nim zawładnął. Z początku dr Ike ma uczyć Marty’ego, jak wyznaczać sobie granice — przez kolejne 30 lat jednak psychiatra regularnie je przekracza.
Sheila Rubin jest udręczoną gospodynią domową z Kalifornii lat 80. Za zamkniętymi drzwiami walczy z osobistymi demonami i paskudnym głosem wewnętrznym. Jej sytuację zmienia aerobik, dodając jej wiary w siebie i prowadząc ją w stronę sukcesu.
Statek kosmiczny rozbija się po uderzeniu pioruna w pobliżu niewielkiego miasta Patience w stanie Kolorado. Pilotem statku jest kosmita (Alan Tudyk), który ma misję zniszczenia życia na Ziemi, ale bez statku nie może wrócić z powrotem. Przybiera więc tożsamość lekarza z małego miasteczka, Harry'ego Vanderspeigle. Poznając ludzi, przybysz zaczyna mieć dylemat moralny co do swojej tajnej misji na Ziemi. Jako jedyny lekarz w okolicy zostaje poproszony o zbadanie ciała lekarza, który zmarł w podejrzanych okolicznościach. Jego dziwne zachowanie jest odrażające, ale akceptowane przez resztę społeczności. Jedynym problemem dla kosmity jest dziewięcioletni chłopiec, Max (Judah Prehn), który z jakiejś przyczyny jako jedyna istota ludzka potrafi dostrzec jego prawdziwą twarz.
Wiecznie zamyślona i nerwowa piętnastolatka Ginny Miller często czuje się bardziej dojrzała niż jej trzydziestoletnia mama — seksowna i dynamiczna Georgia Miller. Po latach ciągłego uciekania matka i córka trafiają do malowniczej Nowej Anglii. Georgia chce tu w końcu zapuścić korzenie i zapewnić swojej rodzinie coś bardzo dla niej nietypowego — normalne życie. Na początku idzie świetnie, ale temu nowemu życiu i sielance towarzyskiej słodkiej jak kombucza zagraża przeszłość Georgii. Tym razem jednak zamiast uciekać kobieta postanawia walczyć.

Sexify

6,1
6,3
Programistka Natalia chce stworzyć aplikację erotyczną. Postanawia poprosić o pomoc przyjaciółki z uczelni.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…