Komedia 2021

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 156 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2021 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Historia czterech współlokatorek z college’u, które rozpoczynają studia na prestiżowym Essex College. Oto prawdziwa fuzja sprzeczności i hormonów.
Komedia o szkole, śledząca losy grupy oddanych i pełnych pasji nauczycieli oraz nieco gruboskórnej dyrektorki, którzy próbują działać w systemie szkół publicznych Filadelfii. Pomimo napotykanych przeciwności, są zdeterminowani, by pomóc swoim uczniom odnieść sukces w życiu i choć tych niesamowitych nauczycieli jest niewielu i są niedofinansowani, kochają swoją pracę, nawet jeśli nie pochwalają podejścia kuratorium do kwestii edukacji.
Zainspirowany twórczością R. L. Stine'a, “Just Beyond” to ośmioodcinkowy serial, który opisuje niesamowite i dające do myślenia historie sięgające do nieco innej rzeczywistości. Każdy odcinek przedstawia zupełnie nowe postacie, które wyruszają w podróż w głąb siebie w świecie czarownic, kosmitów, duchów i równoległych światów.


Po pomyślnym przejściu testów, grupka czterech utalentowanych sierot zostaje zrekrutowana przez pana Benedicta do wykonania niebezpiecznej misji. Mają uratować świat przed kryzysem, znanym jako Zatrwożenie. Reynie, Gąbek, Kate i Constance muszą dostać się do podejrzanego Instytutu, żeby odkryć, kto stoi za przekazem podprogowym. Kiedy okazuje się, że Zatrwożenie to sprawka doktora Kurtyny, dzieci z Tajnego Stowarzyszenia Nicholasa Benedicta muszą opracować plan, jak go pokonać.
Presja rodziców, zbyt wczesna specjalizacja u dzieci, które jeśli nie są gotowe przejść na zawodowstwo w wieku lat 12, nie mają szans. Kaczory przeszły drogę od początkujących słabeuszy do silnego młodzieżowego klubu. Po wyrzuceniu z drużyny, Evan Morrow zakłada z mamą (Lauren Graham) własną drużynę - Nic na siłę, pełną dzieciaków, które są zbyt małe, zbyt wolne albo po prostu nie pasują do nowoczesnej wizji sportu. Trener Gordon Bombay (Emilio Estevez) pomaga im odnaleźć radość z gry. W drugim sezonie przenosimy się na obóz hokejowy prowadzony przez Colina Cole’a (Josh Duhamel), byłego zawodnika NHL, który ma swój urok, ale stosuje bezwzględne metody. Drużyna próbuje jakoś przetrwać, pytanie tylko, czy da się wygrać lato?
Opowieść o zemście, której bohaterem jest samiec japońskiej śnieżnej małpy. Po wymordowaniu jego plemienia, łączy on siły z duchem pewnego amerykańskiego zabójcy i razem rozpoczynają krwawą jatkę w podziemiach Yakuzy.
Serial śledzi losy trójki nieznajomych, których łączy obsesja na punkcie true cime i którzy nagle wplątują się w prawdziwą zbrodnię, gdy badają tajemniczą śmierć sąsiada z ich nowojorskiego apartamentowca.
Dwayne Johnson, znany też jako The Rock, imponujący wrestler, wzięty aktor kina akcji, a teraz także bohater biograficznego serialu. Powróćmy więc do czasów narodziny legendy, do – ukazanych z komediowym zacięciem – szczenięcych lat Dwayne’a.

Sexify

6,0
6,3
Programistka Natalia chce stworzyć aplikację erotyczną. Postanawia poprosić o pomoc przyjaciółki z uczelni.
W małym miasteczku w stanie Kolorado rozbija się statek kosmiczny. Przybysz z kosmosu o imieniu Harry przybiera tożsamość miejscowego lekarza i z czasem zaczyna zmagać się z moralnym dylematem swojej tajnej misji na Ziemi.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…