Komedia 2022

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 196 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Komedia z 2022 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Każdy wnosi swój własny życiowy bagaż do nowego związku – także Gary i Mary. Kiedy Mary nieoczekiwanie wkracza do świata, w którym żyje Gary i jego 11-letnia córka Emma, wszystko wskazuje na to, że los sprzyja nowej miłości. Gary i Mary zbliżają się do siebie, ale już wkrótce zaczynają się bać – wygląda na to, że ich życiowy bagaż jest wyjątkowo ciężki...

Wednesday

7,0
7,8
Ten serial to detektywistyczna i paranormalna opowieść o Wednesday Addams uczącej się w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.
Jennifer Walters prowadzi skomplikowane życie samotnej, trzydziestokilkuletniej adwokat, która przypadkiem zostaje przemieniona w supermocnego Hulka.


Serial o grupce skonfliktowanych nieznajomych, przypadkowo wyruszających w trasę samochodem wykorzystanym do ucieczki po napadzie na bank, w którym znajdują dwa miliony złotych. Nieoczekiwani znalazcy postanawiają zatrzymać pieniądze, pomimo że grasujący na wolności przestępca zrobi wszystko, żeby je odzyskać.
Emma to trzydziestolatka rozczarowana trwającym od dekady małżeństwem z Nando oraz nudnym życiem rodzinnym. Uwięziona w pułapce rutyny i znużona codziennością, w której nie miejsca ani na porywy serca, ani na jakiekolwiek namiętności, kobieta uświadamia sobie, że gdyby mogła cofnąć czas, nie przyjęłaby oświadczyn Nando, dlatego postanawia się z nim rozwieść. Kilka dni później Emma wybiera się wraz z przyjaciółmi obejrzeć wyjątkowe zaćmienie Księżyca. Za sprawą pewnej anomalii czasowej przenosi się wówczas 10 lat wstecz, do roku 2008, a jej trzydziestoletni umysł zostaje zamknięty w ciele dwudziestolatki. Życie daje jej więc szansę na ponowne przeanalizowanie tego, kim jest i kim pragnie się stać. Emma ma przy tym ogromną przewagę — wie już bowiem, co dla świata przyniesie najbliższa dekada.
Ponownie witamy w Equestrii — krainie pełnej kucykowej magii. Gdy są z nami Zipp, Sunny, Izzy, Pipp i Hitch, przygoda czeka za rogiem!
Zanurz się po łokcie w nieznane zakamarki uniwersum CHŁOPAKÓW dzięki CZYSTEMU ZŁU - ośmioodcinkowej animowanej antologii, której każdy odcinek jest dziełem najbardziej nieprzewidywalnych, pokręconych i chorych umysłów branży rozrywkowej.
Serial o nieuchwytnym gangu trzech szlachetnych złodziejek – Zuzy, Kingi i Alicji – który po nieudanym napadzie ukrywa się w cichym domu opieki. Podczas gdy policja depcze im po piętach, gang kontynuuje swoje działania w ośrodku, dając drugą młodość jego starszym mieszkańcom.
Serial opowiada historię kanadyjskich wczasów nad jeziorem. Główny bohater, Justin (35 l.), niedawno rozwiedziony gej, chce odnowić kontakt z Billie (16 l.), córką, którą oddał do adopcji. Jednocześnie walczy z przyrodnią siostrą, Maisy-May o prawa do rodzinnej chatki.
Główny bohater, tak jak pozostali pracownicy oddziału, mierzy się z problemami brytyjskiej (choć śmiało powiedzieć można, że każdej) służby zdrowia. Niekończące się nadgodziny z destrukcyjnym wpływem na prywatne życie, niedofinansowanie, przeciążony personel, który stara się walczyć o zdrowie pacjentów z należnym profesjonalizmem i empatią, mimo pogłębiającej się frustracji. Ten boleśnie szczery obraz przedstawiony został w bardzo wyważony i jednocześnie zabawny sposób, zachowując idealny balans między komedią a dramatem.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…